Řidič/ka kamionu i solo vozidel - frigo

MD logistika, a.s. (MPSV)

Místo práce
Křičenského 451, 533 03 Dašice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
32000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:MD logistika, a.s., IČ 60108703, http://www.mrazirnydasice.cz
Pracoviště:Křičenského 451, 533 03 Dašice v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 32000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce celá ČR
První kontakt: telefonicky od 8:00 - 16:00 hod., nebo e-mailem.
Požadujeme:
" řidičské oprávnění skupiny "C" nebo "C+E"
" pro skupinu "E" minimální praxi
" bezúhonnost
" časovou flexibilitu
Náplň práce:
" rozvozy chlazeného, mraženého a suchého zboží
" předání zboží u zákazníka
" práce v režimech 6+3, 5+2 nebo střídání každý den (dle místa bydliště)
" možnosti práce nejen z Dašic, ale také Horních Počernic a Olomouce
" možnost mezinárodní dopravy
Zaměstnanecké výhody8): Nabízíme:
" zajímavé a legální finanční ohodnocení
" udržovaný vozový park (MB/Schmitz) a komunikativní dispečink
" pracovní smlouva na dobu neurčitou
" náborový příspěvek 10 000 Kč po zkušební době
" firemní benefity

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11525360745

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání