Řidič VZV Německo na dobu neurčitou

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Baruth/Markt, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
23.04.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá firma hledá zájemce na pozici řidič vysokozdvižného vozíku. Místo pracoviště je město Baruth/Mark ( 200km od Ùstí nad Labem)
Jedná se o velkosklad s laminátem (podlahy) a náplní práce je vykládání kamiónů a zaskladňování do regálů. Práce je dlouhodobě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Německá prac.smlouva na NEURČITO
• Stabilní pracovní místo
• Plat 11€ brutto - vyplacení všech hodin / žádné zeitkonto
• Ubytování zdarma zajištěné
• Po 3 měsících prémie za výkon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Německá firma / Sklad s laminátem

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na VZV - PODMÍNKA
• Flexibilita
• Alespoň základy NJ nebo AJ
• Dlouhodobá spolupráce
• Auto výhoda

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 3299296  Datum zveřejnění: 10.4.2018