Inspekce a údržba výtahů a větrných mlýnů

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Německo, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
13.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
2800-3200 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme elektrikáře, zámečníky, strojaře, aj. na inspekci a údržbu výtahů a větrných mlýnů. Do všeho budete zezačátku zaučeny a budete pod dozorem. Poté dostanete auto a potřebné vybavení a budete jezdit jako tým ve dvouch po zakázkách.

Práce je po celém Německu a časem i Rakousku.
Práce je na hlavní pracovní poměr – německá smlouva (hrazeno zdravotní, sociální, důchod. atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobá spolupráce
- Německá prac. smlouva
- Plat 18€ / hod. brutto
- Měsíčně hodin : 160+
- Diety
- Ubytování zdarma
- Služební auto

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Německá firma hledající uchazeče na dlouhodobou spolupráci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektrikář, Strojní mechanik, Zámečník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ukončené vzdělání v oboru
- Flexibilitu
- Ochota pracovat po celém německu
- Domluvit se NĚMECKY NEBO ANGLICKY
- Odolnost při práci ve výškách G41

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 3324869  Datum zveřejnění: 2.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2800-3200 EUR