Nakládání a vykládání pneumatik bez NJ 11,50€

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Philippsburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
11,5 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme větší množství pracovníků na pozici "nakládání a vykládání pneumatik"
Jedná se o pneumatiky, které se musí vyložit/naložit z kamionu pomocí pásu.
Práce je fyzicky náročná.
Není potřeba německý jazyk.

Místo práce: Philippsburg (Baden-Württemberg) - 400km od hranic CR
Pracuje se na 2-3 směny po 8 hodinách. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

POŽADUJEME:
-Fyzická zdatnost
-Spolehlivost
-Auto výhodou
-Nástup ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Německá pracovní smlouva na neurčito
-Dlouhodobá spolupráce
-Plat 11,50€ brutto + příplatky ev. prémie
-25% noční směna
-Ubytování 100€ - 150€ na osobu měsíčně - 2 lůžkové pokoje
-24 dní dovolené
-Možnost zálohy po odpracovaném týdnu
-Jednorázový příspěvek na první cestu do Philippsburgu (40€)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 4128824  Datum zveřejnění: 24.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.