Reagujte bez životopisu

Řidič VZV v Německu bez znalosti jazyka

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED NEBO DLE DOMLUVY
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve skladech v Německu bez znalosti německého jazyka

Hledáme řidiče VZV (retraků, ještěrek, el. pal. vozíků), kteří chtějí pracovat v Německu bez znalosti německého jazyka.
Práce je vhodná pro muže, ženy i páry.

Místo výkonu práce:

Göttingen
Schweinfurt
Kahla
Heilbronn
...a další...

Směny:

1 - 3 směny, záleží na daném projektu
za noční směny je 25% příplatek

Mzda:

12,80€ - 14€ /hod. BRUTTO

Požadujeme:

praxe s VZV - pokud nevlastníte průkaz, ale máte praxi, stačí nahlásit dopředu a papíry za Vás vyřešíme
spolehlivost
čistý rejstřík trestů
vlastní auto výhodou

Nabízíme:

německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
ubytování na dvoulůžkových pokojích za 180€/měsíc (neplatíte dopředu - strháváno ze mzdy)
24 dní dovolené/rok

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

Zaujal vás inzerát? Hledáte práci na stálo? Chcete se dozvědět více o konkrétních pracovních nabídkách? Pošlete nám životopis nebo nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech.

Tel.: +420 777 405 003
Tel.: +420 775 113 200

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Skladnické pozice, řidiči VZV (retrak, ještěrka, el. pal. vozík)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 4418369  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc