Reagujte bez životopisu

Operátor/pomocní ve skladu v Německu bez znalosti jazyka

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme uchazeče, kteří by měli zájem o rozmanitou práci v Německém skladu bez znalosti německého jazyka.

Jedná se o práci ve skladě, ve městě Bösingen - Německo. Práce spočívá v pickování a balení čokolády či lepení etiket, ale také v kontrole malých motůrků/plíšků nebo menších výrobků ze železa.

Svou rozmanitostí je práce vhodná pro každého, ženy, muže i páry.

Místo výkonu práce:
- Bösingen, Německo

Směny:
- 3 směnný provoz (za noční směny = 25% příplatky)
- možnost přesčasů

Mzda:
- 13€ /hod. BRUTTO + příplatky za noční směny

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- ubytování na dvoulůžkových pokojích za 100 €/měs. (sráženo ze mzdy)
- příspěvek na dopravu 50€/měsíc
- 24 dní dovolené/rok

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

Zaujal vás inzerát? Hledáte práci na stálo? Chcete se dozvědět více o konkrétních pracovních nabídkách? Pošlete nám životopis nebo nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech.

Tel.: +420 775 113 200
Tel.: +420 777 405 003

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

www.md-personalservice.cz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 4453991  Datum zveřejnění: 25.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc