Skladník/pomocník v Německu bez znalosti jazyka - pendleři

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Tanna, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 950 - 2 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme uchazeče, na jednoduchou skladnickou práci, kteří chtějí pracovat v Německu bez znalosti německého jazyka. Práce je vhodná pro muže i ženy i páry.

Možnost práce pro pendlery z Chebu, Aše a okolí.

Místo výkonu práce:
- Tanna, Německo

Popis pracovní činnosti:
- jednoduchá práce ve skladu s potravinami (pick, pack, vyrovnávání zboží do kartonových displayů ...)
- 2 směnný provoz, záleží na množství práce (v krajních případech soboty a noční)

Mzda:
- 12,43€/hod. BRUTTO + 100€ prémie za docházku
- pro pendlery navíc 50€ měsíčně cestovní náhrada

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- 24 dní dovolené/rok

Požadujeme:
- spolehlivost
- pracovitost
- čistý rejstřík trestů

Zaujal vás inzerát? Hledáte práci na stálo? Chcete se dozvědět více o konkrétních pracovních nabídkách? Pošlete nám životopis nebo nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech.

Tel.: +420 775 119 200

Tel.: +420 777 405 003

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

www.md-personalservice.cz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 4500963  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 950 EUR/měsíc