Řidič VZV - retrak v Německu bez znalosti jazyka

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 2 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve skladech v Německu bez znalosti německého jazyka:

Hledáme řidiče VZV - retrak, kteří by rádi pracovali v Německu bez znalosti německého jazyka. Práce je vhodná pro muže, ženy i páry.

Místo výkonu práce:

- Göttingen
- Schweinfurt
- Forchheim
- Kahla
- Philippsburg
- ...a další...

Směny:

- 1 - 3 směny, záleží na daném projektu
- za noční směny je 25 % příplatek

Mzda:

- 13,50 € - 17,50 € /hod. BRUTTO

Požadujeme:

- praxe s VZV - pokud nevlastníte průkaz, ale máte praxi, stačí nahlásit dopředu a papíry -za Vás vyřešíme
- spolehlivost
- čistý rejstřík trestů
- vlastní auto výhodou

Nabízíme:

- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- ubytování na dvoulůžkových pokojích za 180€/měsíc (neplatíte dopředu - strháváno ze mzdy)
- 24 dní dovolené/rok

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

Zaujal vás inzerát? Hledáte práci na stálo? Chcete se dozvědět více o konkrétních pracovních nabídkách? Pošlete nám životopis nebo nás neváhejte kontaktovat na uvedená telefonní čísla.

Tel.: +420 775 113 200

Tel.: +420 777 405 003

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

www.md-personalservice.cz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.
ID: 4535521  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc