Řezník a pomocná síla v Německu bez znalosti jazyka

MD Personalservice GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 772 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce, kteří by rádi pracovali v Německu - jedná se o práci v masném průmyslu (zaměstnanecký poměr přímo pod firmu)

Práce je vhodná pro ženy, muže i páry. Pozice je vhodná i bez znalosti německého jazyka.

Místo výkonu práce:

  •  Heilbad Heiligenstadt

Směny:

  •  2 - 3 směnný provoz (169 hod./měs.)

Hledáme na pozice:

  • Řezník - hovězí (bourání masa) - 2.772E + bonusy až 1.200E při 100% docházce do práce
  • Řezník - vepřové (bourání masa) - 2.772E + bonus až 900E při 100% docházce do práce
  • Pomocná síla (porcování/balení masa) - 2.480E

Požadujeme:

  •  Spolehlivost
  • Auto výhodou
  • Praxe na obdobné pozici nutná

Nabízíme:

  • Německá pracovní smlouva
  • Dlouhodobá práce
  • Ubytování za 300 - 350 měsíčně, případně možnost pomoci s hledáním vlastního bydlení
  • Ubytování kousek od práce (dvoulůžkové pokoje)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY

Zaujal vás inzerát? Hledáte práci na stálo? Pošlete nám životopis nebo nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

www.mdpersonalservice.de

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Hořeni
Tel.: +420775113200
E-mail: poslat životopis
ID: 4797827  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 772 EUR/měsíc