Produkčný/produkčná / Event koordinátor

MEDIA INVEST COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Rohatec, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacHPP, plat 1.700 €/brutto + odmeny, samostatné ohodnotenie za realizované podujatia a projekty, služobný mobil aj na súkromné účely, po skušobnej dobe možnosť získať služobné auto,...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné organizovanie zvereného projektu a podujatí, od plánovania až po úspešné dokončenie a vyhodnotenie.
- vytváranie a napĺňanie produkčných plánov s presnými krokmi a termínmi.
- dohľad nad podujatím aj v jeho priebehu.
- plnenie administratívnych úloh a pravidelná účasť na mítingoch.
- zodpovednosť za prípravu podkladov pre verejné obstarávania, fakturácie, zmluvy a objednávky.
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci tímu, s externými spolupracovníkmi a partnermi v oblasti media, TV a ďalšími.
- zabezpečovanie kompletného technického a produkčného vybavenia pre jednotlivé projekty.
- sledovanie trendov v oblasti produkcie a navrhovanie nových nápadov.
- riešenie nepredvídateľných situácií.
- obhliadky miest realizácie podujatí a príprava logistiky podujatí
- koordinácia subdodávateľov
- komunikácia so subdodávateľmi
- technické inštrukcie pre všetkých zainteresovaných na podujatí
- vedenie realizačného tímu
- vytvorenie tímu montážnikov
- harmonogram podujatia
- kreatívne riešenie technických nezrovnalostí v praxi
- práca vyžaduje cestovanie do centrálneho sídla spoločnosti Rohatec/ČR

- služobný mobil aj na súkromné účely
- služobný iPad aj na súkromné účely
- koncoročné odmeny, bonusy, samostatné ohodnotenie za realizované podujatia a projekty
- PC na pracovné účely
- možnosť uľahčenia práce pomocou najmodernejších technológií
- možnosť bezplatného zapožičania eventovej techniky na súkromné účely
- rodinná pracovná atmosféra

Ponuka na pracovnú pozíciu: Produkčný/produkčná pre pripravovaný projekt detského-rodinného festivalu JOJKOFestival s realizáciou na území v Českej a Slovenskej republike, hľadáme ambiciózneho a organizačne zdatného človeka, ktorý sa rád zapája do projektov, ktoré majú pozitívny vplyv na spoločnosť.
Ak si nadšený/á pre produkciu a máš skúsenosti s organizáciou podujatí, na túto prácu hľadáme práve teba!

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosím zašlite nám Váš životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Základy akéhokoľvek grafického alebo 3D sw výhodou - Základy

Vodičský preukaz

B

časová flexibilita, logické myslenie, kamarát s technológiami a PC, dochvíľnosť, tolerantnosť, vynaliezavosť, chuť učiť sa nové veci, samostatnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, predstavivosť, schopnosť odolať stresovej situácii, vytrvalosť, preukaz

Spoločnosť Media Invest Company s.r.o. pôsobí na eventovom trhu v rôznych formách už viac ako 19 rokov. Medzi jej širokospektrálny záber patria firemné podujatia, mestské podujatia, športové eventy, vianočné trhy a najrôznejšie tematické akcie.
ID: 4698699  Datum zveřejnění: 6.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac