Stavebný majster na výstavbu kúpacích jazierok a biobazénov - Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

T&P Teich und Pool GmbH, Hauptstraße, Klosterneuburg, Rakúsko
Termín nástupu
od februára/marca 2022
2 200 EUR/mesiacMinimálny plat od € 2.200,- v hrubom/ mesiac + mimoriadne odmeny. Radi zaplatíme viac podľa vašej kvalifikácie a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť T&P Teich und Pool GmbH stavia biotopy a špecializuje sa na výstavbu kúpacích jazierok a biobazénov.

Spoločnosť Biotop Landschaftsgestaltung GmbH disponuje sieťou medzinárodných partnerov, s ktorými kladie dôraz na starostlivé zaobchádzanie s darom života a chuti: vodou. Počas svojho viac než tridsaťročného pôsobenia postavila už viac než 7 000 kúpalísk, ktoré fungujú bez akéhokoľvek použitia chemických prostriedkov. So svojimi biotopmi Swimming Pond a Living Pool spoločnosť Biotop dotvára krásy prírody, pričom používa len ekologicky udržateľné materiály alebo zrecyklované produkty. www.bio.top

Hľadáme

stavebného majstra na výstavbu biotopov a biobazénov
(m/ž/n)

na plný pracovný úväzok (39 h/týždeň), miesto výkonu práce v dedine Weidling

Vaše pracovné povinnosti a zodpovednosti

- Vedenie 2-členného tímu
- Samostatne vedené a vykonávané stavebné práce na výstavbe kúpacích jazierok a biotopov
- Schopnosť jasne vysvetliť pracovné postupy a riadne delegovať prácu
- Neskôr zaučenie a vedenie nových kolegov v tíme.

Plný pracovný úväzok 39 h/ týždeň

Začiatok pracovného pomeru od februára/marca 2022

Sezónna pracovná zmluva do decembra 2022.

Ponúkame vám

- Pracovné miesto v prírode a voľné využitie kúpacích jazierok
- Rodinná firma a atmosféra

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem o toto miesto?

Ponuky uchádzača zasielajte – dôležité: prosím, v nemeckom jazyku a s fotografiou – na naše Personálne oddelenie emailom: [email protected]

T&P Teich und Pool GmbH
Hauptstraße 285
3400 Weidling

[email protected]

www.teichundpool-gmbh.at

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

záhradník alebo záhradník krajinár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ako ideálny kandidát spĺňate nasledovné podmienky:

- Ideálne máte výučný llist z odboru záhradník alebo záhradník krajinár
- Máte skúsenosti s výstavbou bazénov alebo záhradnou krajinnou výstavbou
- Schopnosť koordinovať a riadiť stavebné práce
- Skúsenosť so zváraním fólií a inštaláciou technických zariadení výhodou
- Vodičský preukaz B a skúsenosti s ovládaním stavebných strojov (bager, sklápač, atď.)
- Dobré znalosti nemčiny
- Slušné jednanie so zákazníkmi
- Pracujete s chuťou a ochotou a chcete sa učiť nové
- Ste spoľahlivý
- Ste ochotný pracovať nadčasy
- Ste ochotný nocovať v zahraničí.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4225721  Datum zveřejnění: 22.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac