Elektrikár / odborník v oblasti elektro pre stavby špecializovaných zariadení - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Ringstraße 22, Boxdorf 01468 Moritzburg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 01468 Boxdorf pri Drážďanoch - nástup možný ihneď

Úprava vysokočistenej vody a čistenie odpadových vôd
Poradenstvo – Výstavba zariadenia – Montáže – Servis

Pre naše oddelenie konštrukcií zariadenia hľadáme čo najskôr posilu:

- elektrikára / odborníka v oblasti elektro pre stavby špecializovaných zariadení (m/ž/iné)

Čaká na vás veľmi zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň.

Ponúkame vám:

- veľmi zaujímavé a stabilné zamestnanie vo veľmi úspešnom podniku v príjemnom pracovnom prostredí,
- atraktívne ohodnotenie zodpovedajúce výkonu,
- rozsiahle zapracovanie.

Informácie o výberovom konaní

Ste pripravení na ďalší krok?

Tešíme sa na vašu prihlášku uchádzača (pokiaľ možno, prosíme, v nemeckom alebo anglickom jazyku) e-mailom na: [email protected]

alebo nám zavolajte na: 0049 351 56337 - 0

alebo poštou na:

MH Wassertechnologie GmbH
Ringstraße 22
01468 Boxdorf / b. Dresden

[email protected]
www.mh-wassertechnologie.de

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Dokončené vzdelanie ako elektrikár /elektroinštalatér / elektronik / mechatronik alebo porovnateľná kvalifikácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Váš profil:

- dokončené vzdelanie ako elektrikár / elektroinštalatér / elektronik / mechatronik alebo porovnateľná kvalifikácia,
- remeselná zručnosť,
- uvítame aj začiatočníka v odbore,
- flexibilita, spoľahlivosť, vlastná zodpovednosť za prácu.

Požadované znalosti nemčiny:

- dobrá znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni na dorozumenie sa so zákazníkmi, s kolegami a nadriadenými.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4226164  Datum zveřejnění: 22.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.