Zvárač MAG - Durínsko, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
99310 Arnstadt, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.- príspevok na dovolenku a na Vianoce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 99880 Waltershausen (medzi mestami Gotha a Eisenach, Durínsko) - ubytovanie zaistené - nástup možný ihneď - nemecká pracovná zmluva

Hľadáme spolupracovníkov na túto pozíciu:

Zvárač MAG (m/ž/iné) do 99880 Waltershausenu

Ubytovanie:

bude zaistené, náklady pre zamestnancov 10 eur za deň

Vaše úlohy sú:

- zváranie kovových dielov metódou MAG v oblasti techniky pre úžitkové vozidlá,
- vykonávanie skúšok zvarených dielov,
- príprava a následné ošetrenie zvarov,
- práca podľa technických výkresov.

Neponúkame vám len nejaké prázdne sľuby, ale:

- hodinovú mzdu od 14 eur,
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
- až 30 dní dovolenky za rok,
- ubytovanie bude zaistené z našej strany.

Informácie o výberovom konaní

Naše kontaktné údaje:

Griese-Montagen GmbH
pan Philipp Servatius
Magdeburger Allee 4
99086 Erfurt

Tel.: +49 361 77519972
E-mail: [email protected]
Internet: www.griese-montagen.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Čím sa vyznačujete:

- odborné vzdelanie alebo odborná prax ako zvárač,
- platný zváračský preukaz alebo zváračský preukaz so skončenou platnosťou, zodpovedajúci európskym normám,
- základná znalosť nemčiny výhodou, nie je podmienkou,
- samostatný, spoľahlivý spôsob práce,
- schopnosť tímovej spolupráce, mobilita a motivácia.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4239728  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.