Chyžná / čašníčka (pracovník na všestrannú výpomoc) – Južné Tirolsko, Taliansko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Seiser Alm - Alpe di Siusi, 39040 Kastelruth, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko
Termín nástupu
máj 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: alpská chata Mahlknechthütte na Seiser Alm/Alpe di Siusi – stravovanie a ubytovanie sú zaistené – sezónne práce od konca mája do polovice októbra

Rodinná chata s bohatou históriou sa nachádza v nadmorskej výške 2 054 m uprostred horského sveta prírodného parku Schlern-Rosengarten a v každom ročnom období ponúka jedinečný výhľad na Dolomity.

Sme chata, izby nie sú tak veľké. Napriek tomu je čistota a hygiena veľkou nutnosťou.

Na letnú sezónu od konca mája do polovice októbra hľadáme

skúsenú chyžnú / čašníčka (pracovníka na všestrannú výpomoc) so zmyslom pre poriadok.

Váš profil

- Požaduje sa dobrá znalosť nemeckého jazyka

Ponúkame:

- rodinnú pracovnú atmosféru v mladom kolektíve,
- plat podľa juhotirolských štandardov (plat je čistý plus príplatky na konci sezóny),
- stravovanie a ubytovanie sú zaistené,
- 6 dní v týždni,
- chata je dostupná autom.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Mahlknechthütte - Seiser Alm
Südtirol, Italien

Kontaktná osoba: pani Meggi
Telefon: 0039-0471-727912
[email protected]

www.mahlknechthuette.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4315372  Datum zveřejnění: 27.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac