Murár - Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
2273 Hohenau an der March, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15,37 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlo zamestnávateľa: 2273 Hohenau an der March v trojmedzí Česko-Rakúsko-Slovensko - nástup možný ihneď - rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú

Naším klientom je jedna z popredných rodinných firiem v Rakúsku. Spoločnosť poskytuje služby v mnohých odvetviach stavebníctva – v oblasti výstavby komunikácií, inžinierskych stavieb, priemyselnej výstavby, pozemných stavieb, stavieb mostov, potrubných stavieb, výstavby tratí, výstavby golfových ihrísk a športovísk.

Ako posilu hľadáme na okamžitý nástup

murára / murárku.

K vašim hlavným úlohám bude patriť:

- omietanie stien,
- výstavba budov a častí budov,
- opravy, reštaurovanie a prestavby.

Váš profesijný profil:

- vyučenie v odbore výhodou,
- dobrá fyzická zdatnosť,
- zmysel pre tímovú spoluprácu,
- remeselná zručnosť,
- dobrá znalosť nemčiny.

Mzda: od 15,37 eur hrubého + veľké/malé diéty (navýšenie je možné v závislosti od praxe)
Model pracovného času: po – pia, 38,5 h
Sídlo zamestnávateľa: 2273 Hohenau an der March

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Ak sme vzbudili tvoj záujem, tešíme sa na tvoju vypovedajúcu prihlášku uchádzača.

bp4b personaldienstleistung gmbh
Saturn Tower
Leonard-Bernstein-Straße 10
1220 Wien

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4317237  Datum zveřejnění: 29.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,37 EUR/hod.