Hlavný čašník (m/ž) - Švajčiarsko (Alpy)

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Grimselstrasse 19, 3862 Innertkirchen, Švajčiarsko
Termín nástupu
od začiatku júna
3 321 - 4 699 EUR/mesiacPoznámka: Plat sa vypláca vo švajčiarskych frankoch (CHF). Základná zložka mzdy: 3 477,00 až 4 920,00 CHF brutto/mesiac (v závislosti od kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Grimselwelt (Haslital, Berner Oberland), kantón Bern - od začiatku júna do konca októbra 2022

Postarajte sa spolu s nami o nezabudnuteľné chvíle!
Historický alpský **** hotel Grimsel Hospiz spolu s ***Superior Hotel v letovisku Naturresort Handeck (15 bodov mu udelil Gault Millau), horským hotelom Berghaus Oberaar a alpskou chatou Bäregghütte patria do skupiny Grimselhotels (Swisstainable) akciovej spoločnosti Kraftwerke Oberhasli AG, čim došlo k spojeniu vodnej elektrárne so špičkovou gastronómiou. Zabezpečili sme tak skvelé pracovné prostredie uprostred impozantnej prírody vo svete Grimselwelt.

Pridajte sa do sveta Grimselwelt (Haslital, Berner Oberland) ako

hlavný čašník (m/ž)
od začiatku júna do konca októbra 2022.

Oduševnenie – vaša práca

Jednáte s hosťami srdečne a dokážete ich oduševniť od A do Z? V tom prípade sme pre vás tá správna adresa! Poznáte naše hodnoty a dokážete ich srdečne a kompetentne zrealizovať. Budete viesť vlastné oddelenie a ponesiete spoluzodpovednosť za hladký priebeh obsluhy. Presvedčíte riadnymi znalosťami o jedlách a nápojoch uvedených v jedálnom a nápojovom lístku, ako aj o aktuálnych ponukách.

Horizont – vaša schopnosť

Ste otvorená, priateľská a motivujúca osobnosť s upraveným výzorom a slušne jednáte. Pracujete organizovane a ste dobrý tímový hráč. Takisto si dokážete zachovať kľud a prehľad aj v hektických situáciách. Ak vás vaše povolanie baví a hovoríte plynule nemecky a anglicky, tak by sme vás radi spoznali!

Očakáva vás

Mladý a priateľský tím s elánom, srdcom a dušou. Prvý týždeň vás dôkladne zaučíme. Šance na povýšenie sú u nás vysoké. Vo svete Grimselwelt pracujete uprostred prekrásnej prírody. Získate nové skúsenosti. K zaujímavým možnostiam pre voľný čas patrí aj benefit voziť za zdarma na lanovkách Grimsel.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzajte sa teraz o prácu

V prípade otázok prosím zatelefonujte pani Barbara Tännler, spoluvedúcej personálneho oddelenia: 0041 (0)33 982 20 25 alebo jej napíšte email na: [email protected]. Tešíme sa na vašu žiadosť o zamestnanie spolu s vašimi vysvedčeniami a životopisom!

Grimselhotels
Kraftwerke Oberhasli AG
Grimselstrasse 19
3862 Innertkirchen

0041 (0)33 982 20 25
[email protected]

www.grimselwelt.ch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4324640  Datum zveřejnění: 9.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 321 EUR/mesiac