Hotelový personál v oblasti obsluhy - Bavorsko (v pohraničí)

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Waldkirchen, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsícPlat v závislosti od kvalifikácie od 1800 do 2500 eur mesačne

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ RODINY MICHEL HOTELS

Hledáme vás pro naše dva hotely ve Waldkirchenu: Moderní čtyřhvězdičkový hotel Michel & Friends, stejně jako náš tříhvězdičkový dům Michel Hotel Karoli, nedaleko českých hranic. Hotel Karoli se chystá znovu otevřít, a vy tak máte příležitost připojit se k novému, zábavnému týmu.

.... V oblasti obsluhy na vedoucí pozici nebo jako nováček:

- Zástupce vedoucího restaurace
- Číšník

Na plný nebo částečný úvazek, sezónní nebo stálý.

Staňte se součástí našeho multikulturního týmu, který se zasazuje o integraci a inkluzivitu. Nastartujte svou kariéru hned teď.

Nabízíme slušný plat, perspektivu do budoucna a můžeme pomoci i s ubytováním.

Informace o náboru

Kontakt

[email protected]
Telefon: +49 (0) 8581 205 0

Michel & Friends Hotel Waldkirchen
Hauzenberger Str. 48 · D-94065 Waldkirchen

Michel Hotel Karoli Waldkirchen
VdK-Heim-Str. 26 ·94065 Waldkirchen

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4339078  Datum zveřejnění: 25.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc