Pokrývači – južné Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Durlacher Str. 34, 68775 Ketsch, Nemecko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 17,57 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LIMMER Dachdeckerbetrieb je od roku 1979 kompetentným partnerom pre všetky strešné práce a rekonštrukcie nehnuteľností. Ako certifikovaný majstrovský dodávateľ striech ponúka tento rodinný podnik vysokokvalitné pokrývačské služby pre domácnosti.

Náš skúsený tím vždy individuálne a komplexne poradí s plánovaním, rekonštrukciou a návrhom strechy.

Hľadáme:

skúsených remeselníkov na nasledujúce činnosti:
- pokrývači na prácu na plochých strechách, zváranie asfaltových pásov,

- pokrývači na prácu na plochých strechách, plastová strešná krytina,

- pokrývači na prácu na šikmých strechách, kladenie pálených škridiel.

Očakávame:

Minimálna požiadavka: vodičský preukaz na os. automobily do 3,5 t.
Základná znalosť nemčiny pre dorozumenie sa s kolegami a nadriadenými.

Ponúkame:

Mzda sa riadi našimi tarifnými zmluvami:

Učeň od 13. – 24. mesiaca 17,57 EUR
Tovariš 19,52 EUR
Kvalifikovaný pracovník 21,47 EUR
Predák 22,45 EUR

U nekvalifikovaných pracovníkov s viacročnou praxou v odbore pokrývačstva bude mzda zodpovedajúca výkonu vyplácaná podľa tarifnej zmluvy.

Práce vykonávame v okruhu cca 150 km okolo nášho sídla (68775 Ketsch).

V prípade montáží firma Limmer hradí náklady na hotelové ubytovanie.

Diéty za 1. a posledný pracovný deň v týždni činia 14,00 eur čistého.

Za ostatné pracovné dni sa vyplácajú diéty vo výške 28,00 eur čistého.

Pomôžeme vám pri hľadaní bytu v blízkosti nášho sídla v obci Ketsch.

Prosím, berte na vedomie: Od 15. do 26. augusta 2022 máme podnikovú dovolenku.

Kontakt:

Kontaktní osoba: Aylina Karrer

Limmer Dachdeckerbetrieb
Durlacher Str. 34
68775 Ketsch

[email protected]

www.limmer-dach.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4339678  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 17,57 EUR/hod.