Dláždič / murár (všestranný) – Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Sportplatzstraße 28, 3481 Fels am Wagram, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 750 EUR/mesiacPonúkame vám - plat zodpovedajúci výkonu s prémiami (vianočný príplatok, príplatok na dovolenku, platba za nadčasy, diéty, 25 dní dovolenky za rok). - vyučený dlaždič: vr. bonusy od 12 – 15 € čistá mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Fels am Wagram – Nástup možný ihneď – Možnosť spolupráce aj ako samostatne zárobkovo činná osoba/samostatná firma

Na okamžitý nástup hľadáme
dláždiča / murára (všestranného)

Úlohy:

- kladenie dlažby z prírodných kameňov – záhradné chodníky, miesta na posedenie a pod.,
- murárske práce,
- kladenie prírodného a umelého kameňa (dosky, stupne),
- príprava malty a betónových zmesí,
- znalosť obsluhy stavebných strojov výhodou, schopnosť zaobchádzať s rôznymi nástrojmi,
- nivelačné práce,
- stavba múrov z prírodného kameňa.

Pracovný pomer je možný:

- ako zamestnanec podniku (s pracovnou zmluvou a prihláškou), dlhodobé zamestnanie možné, ak poskytnete výpomoc s vytváraním záhrad,
- alebo ako osoba samostatne podnikajúca/samostatná firma, dlhodobá spolupráca možná.

Praktické informácie:

- môžeme sprostredkovať ubytovanie v byte/izbe,
- veľmi dbáme na opatrenia proti koronavírusu: dodržiavanie rozstupov, pravidelné testovanie,
- dochádzanie cez hranice je možné s testom na koronavírus.

Vzbudili sme váš záujem? V tom prípade nám pošlite svoju prihlášku uchádzača so životopisom – pokiaľ možno v nemeckom jazyku – na:

[email protected]

Baumschule und Gartengestaltung
Otmar Dlapka
Sportplatzstraße 28
3481 Fels am Wagram
Tel.: +43 (0)2738/3263
www.garten-dlapka.at

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:

- znalosť nemčiny (schopnosť porozumieť a hovoriť nemecky),
- spoľahlivosť, usilovnosť, flexibilita a motivácia,
- fyzická zdatnosť, samostatný spôsob práce,
- schopnosť spolupráce: práca v tíme,
- požadujeme vodičský preukaz sk. B,
- výhodou je vodičské oprávnenie sk. C, na nákladné vozidlá alebo s minibagrom.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4346379  Datum zveřejnění: 3.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac