Stavební remeselníci (pokrývač striech / odborník na izoláciu plochých striech) - Hamburg, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Hamburg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
13 - 22 EUR/hod.Hodinová mzda brutto 13 - 22 € (v závislosti od skúseností a kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlo spoločnosti: 26382 Wilhelmshaven, miesto výkonu prácu: Hamburg – nástup ihneď možný – ubytovanie je k dispozícii

Už viac než 30 rokov sa špecializujeme na kvalitné izolovanie plochých striech pre komerčné a priemyselné projekty v Nemecku a zahraničí.

Našou hlavnou kompetenciou je izolovanie plochých striech s izolačnými systémami na báze bitúmenu, a to po celom Nemecku.

Hľadáme s nástupom ihneď

na stavby s plochou strechou v Hamburgu zodpovedných, zdravých a motivovaných

- pokrývačov striech/ odborníkov na izoláciu plochých striech

na odborné pokrývanie a izolovanie strešných krytín izolačnými systémami na báze bitúmenu a na tepelné izolovanie striech.

- Ubytovanie / byt je k dispozícii,
. treba ale vlastné osobné motorové vozidlo.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Žiadosti o prácu s fotografiou akceptujeme v nemeckom alebo anglickom jazyku!

Firma GNW Abdichtungstechnik
26382 Wilhelmshaven
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4347992  Datum zveřejnění: 6.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.