Čašník so znalosťou nemčiny a taliančiny – Južné Tirolsko, Taliansko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Rienzstraße, 41, 39034 Toblach, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko
Termín nástupu
ihneď
2 400 - 2 800 EUR/mesiacBrutto príjem v závislosti od kvalifikácie od 2 400 do 2 800 € mesačne Čistý príjem v závislosti od kvalifikácie od 2 000 do 2 400 € mesačne (zahŕňa všetko, vrátane 13. a 14. platu / mesačnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Restaurant Skihütte Rienz v Toblachu - sezónne pracovné miesto

Reštaurácia Restaurant Skihütte Rienz sa nachádza v tichom prostredí uprostred krásnej lúky a priamo na stanici lyžiarskeho vleku Rienz a dá sa k nej pohodlne dostať autom, na bicykli a aj peši.

Naša reštaurácia je známa vlastnou domácou kuchyňou, tradičnými jedlami Južného Tirolska a ochotnou obsluhou.

Reštaurácia a bar Restaurant Bar Rienz v obci Toblach (Južné Tirolsko, Taliansko) hľadá

skúsenú čašníčku / skúseného čašníka
so znalosťou nemčiny a taliančiny
s nástupom ihneď alebo podľa dohody.

Naše požiadavky:

- priateľskosť
- tímový duch
- znalosť nemčiny a taliančiny

Ponúkame:

- veľmi dobrý plat
- pevne určený voľný deň počas celej sezóny
- veľmi dobrú pracovnú atmosféru
- ubytovanie a stravu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Zavolajte nám, prosím, na číslo: +39 3288174217 alebo napíšte mail na: [email protected]

Restaurant Bar Skihütte Rienz
Ansprechpartner: Herbert Niederkofler
Rienzstraße 41, 39034 Toblach

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4348233  Datum zveřejnění: 6.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac