Záhradník - pracovník do stromovej škôlky (všestranná činnosť) – Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Sportplatzstraße 28, 3481 Fels am Wagram, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 500 EUR/mesiacMesačne vám vyplatíme mzdu vo výške 1 900 až 2 500 eur hrubého vrátane špeciálnych príplatkov (príspevok na dovolenku a na Vianoce) podľa kvalifikácie a jazykových znalostí. Extra príplatky: - nadčasy = všetky hodiny odpracované nad rámec normálnej pracovnej doby (40 hodín), - diéty (stravné na stavbách 9,50 eur hrubého/deň).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Fels am Wagram – Nástup možný ihneď – Ubytovanie zaistené

S nástupom ihneď so zmluvou na plný úväzok 40 hodín (sezóna trvá do decembra/Vianoc:

Pracovník do záhradnej škôlky
(vhodné aj pre ženy, ktoré sú v dobrej kondícii):

- polievanie, sadenie a presádzanie rastlín do kvetináčov
- vytrhávanie buriny, hrabanie, strihanie
- vykopávanie jám a zasypávanie zasadených rastlín a stromov
- upratovacie práce v stromovej škôlke (odpratanie zvyškov rastlín, udržovanie chodníkov - v čistote, delenie kvetináčov, ...)
- narábanie s rôznymi záhradníckymi nástrojmi.

klasické záhradnícke práce:
- ošetrovanie a starostlivosť o kríky, krovia a stromy,
- narábanie s rôznymi materiálmi a prístrojmi
- samostatná výsadba rastlín
- kladenie trávnikových kobercov, kladenie trávnikových plôch, strihanie kríkov
- práca so zemou, vykopávanie zeminy, kladenie kameňov
- kladenie a pripojenie zavlažovacieho systému.

všestranné činnosti
- narábanie a kladenie kameňov, obkladových dosiek, betónových platní k cestičkám/múrom
- práca s rôznymi strojmi, pomoc pri tvorbe architektúry záhrady (záhradník)
- výsadba rastlín a stromov, starostlivosť o trávnik, …

Môžeme ponúknuť ubytovanie za úhradu nákladov.

Prosíme, aby ste nám žiadosť o prácu poslali v nemeckom jazyku a s fotografiou emailom na adresu:
[email protected]

alebo poštou na adresu do Rakúska

Baumschule/Gartengestaltung Dlapka
Sportplatzstraße 28
3481 Fels am Wagram
Rakúsko / Österreich

www.garten-dlapka.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadovaný profil u všetkých zamestnancov:

- schopnosť samostatne pracovať a pracovať v tíme
- skúsenosti z odbornej praxe, presne a čisto pracovať
- príjemné vystupovanie, dobrá fyzická kondícia
- vodičský preukaz B výhodou
- vodičský preukaz C alebo vodiča vysokozdvižného vozíka je ďalšou výhodu.

Dobré základné znalosti nemčiny sú nevyhnutné!

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4351017  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac