Skladník / řidič vysokozdvižného vozíku – Sasko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Klipphausen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
10,45 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Klipphausen u Drážďan - ubytování zdarma - nástup možný ihned

SRO-Logistikservice e.K. je mladá rostoucí firma, kterou v roce 2015 založil Christian Schubotz ve městě Stadtroda (Durynsko). V současné době již pro naši společnost působící v logistickém průmyslu pracuje více než 220 motivovaných a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a zaměstnankyň. Máme rádi, když věci nejsou komplikované, a oceňujeme plochou hierarchii s krátkými rozhodovacími procesy.

K okamžitému nástupu hledáme motivované mladé kolegy na pozici

skladník / řidič vysokozdvižného vozíku (m/ž/jiné)
pro naši pobočku v Klipphausenu u Drážďan

Nabízíme Vám:

- atraktivní a výkonu odpovídající mzdu plus noční příplatky
- trvalé zaměstnání odolné vůči krizi na plný úvazek, nejde o sezónní práci!
- dynamický tým
- pracovní dobu od pondělí do pátku, příležitostně v sobotu ráno
- ubytování zdarma
- bezplatné další vzdělávání
- pracovní oděvy zdarma
- intenzivní zapracování
- benefity, např. leasing elektrokol

Vaše úkoly:

- vychystávací činnosti, třídění balíků, kontrola kvality příchozího zboží
- manipulace s paletovými vozíky a dalšími pomůckami
- práce s ručním skenerem
- nakládka a vykládka

Hodíte se k nám, pokud:

- máte týmový duch a jste ochotni se učit
- v ideálním případě máte již absolvovanou první praxi v oblasti skladování (vítáme u nás také pracovníky přicházející z jiných oborů nebo studenty)
- dokážete komunikovat v němčině
- máte průkaz na vysokozdvižný vozík (pokud možno)

Bez našich zaměstnanců by žádná zásilka nedorazila včas! Rádi si vyhrnou rukávy a pustí se do práce, na fyzickou aktivitu pohlížejí jako na přínos pro své zdraví. Chcete-li se stát součástí nového týmu SRO a uplatnit svůj talent do naší společnosti, pak se těšíme na Vaši přihlášku, kterou lze snadno zaslat e-mailem.

Informace o náboru

Kontakt

SRO-Logistikservice e.K.
Christian Schubotz
Lohmberg 19
07646 Stadtroda
E-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4389447  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.