Fyzioterapeut /ka, čiastočný a plný úväzok - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Herfurth, Silvia Physiotherapie, Breite Str. 57, 06231 Bad Dürrenberg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 - 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bad Dürrenberg (pri Lipsku) - nástup možný ihneď

Hľadáme práve vás!

Fyzioterapeut/ka, čiastočný a plný úväzok
do Bad Dürrenbergu (pri Lipsku)

Vaša úloha:

- budete podporovať svojich pacientov, aby opäť získali schopnosť pohybu, aby sa ich pohyb stal čo najviac bezbolestný a tento stav pretrval,
- budete vytvárať individuálne terapeutické plány a definovať spoločne so svojimi pacientmi ich zdravotné ciele,
- budete vykonávať predovšetkým individuálne a príležitostne skupinové terapie,
- budete svojim pacientom radiť a motivovať ich, aby sa cvičenie stalo súčasťou ich každodenného života.

Čo by ste mali spĺňať:

- nadšenie a motivácia pre vašu prácu,
- motivujete pacientov svojou energiou a pozitívnym naladením,
- chcete sa ďalej vzdelávať,
- baví vás pracovať v tíme,
- ovládate prácu s počítačom,
- znalosť nemčiny.

Ponúkame vám:

- príplatky a voľno na ďalšie vzdelávanie,
- klimatizované moderné pracovné priestory,
- parkovanie pred ordináciou,
- podnikové dôchodkové zabezpečenie,
- zásadne zmluvu na dobu neurčitú,
- priateľské pracovné prostredie a podporu skúsených terapeutov,
- môžeme vám byť nápomocní pri hľadaní ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Physiotherapie Silvia Herfurth
06231 Bad Dürrenberg

E-Mail: [email protected]

Tel.: 0049 3462 80610

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4403302  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac