Gazdiná / pomocník v domácnosti - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
25421 Pinneberg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: oblasť Pinneberg (pri Hamburgu) – ubytovanie k dispozícii – nástup možný ihneď

Srdečne vás vítame v spoločnosti Pflegepartner Nord Ambulant, vašej ambulantnej opatrovateľskej službe s empatiou a porozumením.

Gazdiné/pomocníci v domácnosti, dávajte pozor!
Máte chuť zmeniť zamestnanie? Spoločnosť Pflegepartner Nord Ambulant má okrem iného tieto výhody:

Ponúkame vám:

- výrazne nadtarifnú odmenu 2 500 eur/mesiac;
- 25 dní dovolenky a flexibilné plánovanie dovolenky;
- každý víkend a cez sviatky voľno!
- poskytnutie zariadeného bytu;
- 20 % príspevok na podnikové dôchodkové pripoistenie;
- individuálne plánovanie služieb s ohľadom na vaše priania;
- rozmanité a neobmedzené možnosti ďalšieho vzdelávania, napr. v spolupráci s CNE-Thieme, vzdelávacou spoločnosťou v oblasti zdravotnej starostlivosti;
- atraktívne a vysokokvalitné pracovné odevy.

Vaše úlohy ako gazdiná/pomocníčka v domácnosti:

- kompletná starostlivosť o domácnosť - dohodnete si potrebné činnosti v domácnosti s každým klientom individuálne;
- nákupy pre klientov;
- sprievod zákazníkov pri návštevách lekára;
- upratovanie izieb, nábytku a vybavenia;
- dokumentácia;
- starostlivosť a podpora klienta vo forme vedenia rozhovorov, spoločného varenia a prechádzok;
- účasť na služobných poradách.

Váš profil:

- empatia;
- znalosť nemčiny bezpodmienečne potrebná: minimálna úroveň znalostí B1;
- vysoká miera sociálnych kompetencií a radosť z rokovania s ľuďmi;
- spoľahlivosť a schopnosť tímovej spolupráce;
- uvedomelý prístup k práci a orientácia na riešenie problémov;
- ste plne očkovaní proti Covid-19;
- vodičský preukaz sk. B1/osobný automobil.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Vzbudili sme váš záujem? V tom prípade sa nám prihláste e-mailom ([email protected]), telefonicky alebo cez WhatsApp na tel. č. +4915777684958.

Vaša kontaktná osoba, pán Michael Jezioranski, vám rád zodpovie prípadné otázky (hovorí po nemecky a po poľsky).

Pflegepartner Nord Ambulant GmbH
Dingstätte 28 B
25421 Pinneberg

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4418763  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac