Servisný technik / servisná technička – Viedeň / Horné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 050 EUR/mesiacNavýšenie platu v závislosti na vašej kvalifikácii a praxi je možné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Viedeň alebo Horné Rakúsko – nástup možný ihneď

Sme jedným z popredných rakúskych poskytovateľov v oblasti núdzového a bezpečnostného osvetlenia.

Ako posilu do nášho servisného tímu vo Viedni alebo Hornom Rakúsku hľadáme

dynamického servisného technika/dynamickú servisnú techničku.

Vaša oblasť činnosti:

- uvádzanie zariadenia do prevádzky,
- údržba,
- opravy,
- školenia.

Váš profil:

- bydlisko vo viedenskej aglomerácii/bydlisko v oblasti Horného Rakúska,
- absolvovaný učebný odbor alebo stredná škola so zameraním na elektrotechniku,
- viacročná prax v odbore je výhodou,
- základná znalosť práce s výpočtovou technikou,
- nemčina slovom aj písmom,
- vodičský preukaz sk. B,
- ochota cestovať po Rakúsku a do susedných krajín.

Ponúkame:

- rozmanitú, samostatnú činnosť v teréne,
- obsiahle zaškolenie a ďalšie vzdelávanie,
- hrubý mesačný príjem od min. 2 050 eur plus diéty,
- firemný osobný automobil.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Tešíme sa na vašu písomnú prihlášku uchádzača, dôležité: prosíme, v nemeckom jazyku, najlepšie s fotografiou, e-mailom na: [email protected]

IVAP Sicherheitstechnik GmbH
Philipsstraße 31
8403 Lebring

[email protected]

www.ivap.at

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Absolvovaný učebný odbor alebo stredná škola so zameraním na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4424729  Datum zveřejnění: 14.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 050 EUR/mesiac