Chyžná / chyžný - Viedeň

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Pilzgasse 11/3, 1210 Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup možný ihneď - na plný alebo čiastočný pracovný úväzok

Hľadá sa chyžná do Viedne

Hľadáme

novú a usilovnú hotelovú chyžnú / nového a usilovného hotelového chyžného
na každodenné upratovanie hotelových izieb vo Viedni.

Na plný alebo čiastočný pracovný úväzok.

Naše požiadavky:

- skúsenosť práce chyžnej je výhodou ale nie nevyhnutnosťou
- znalosti angličtiny alebo nemčiny na dorozumenie sa
- zmysel pre detail
- príjemné správanie
- upravený výzor a sebaisté vystupovanie.

O práci:

- odmena vyššia než stanovuje kolektívna zmluva, na plný pracovný úväzok mesačne je to 1.850,00 € v hrubom
- férová platba načas
- rodinná pracovná atmosféra
- miesto práce blízko pri centre
- dobré dopravné spojenie.
- Nástup: ihneď.
- Ubytovanie sa nedá zabezpečiť!

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?

Tešíme sa na vašu žiadosť o zamestnanie, ku ktorej prosíme pripojiť životopis a poslať na: [email protected]

alebo telefonicky na čísle 0043 (0)1/270 87 05

Váš tím HeldenKind

HeldenKind Facility Service - Kristina Benz
Pilzgasse 11/3
1210 Wien

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4428760  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac