Opatrovateľ/ka (m/ž/x) - Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Hainburger Straße 17-19, 2401 Fischamend, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
2 350,89 - 2 539,79 EUR/mesiacOdmena podľa kolektívnej zmluvy sociálneho hospodárstva Rakúska (SWÖ-KV) na základe práce na plný úväzok 37 hodín/týždeň minimálne 2 350,89 € pre opatrovateľku alebo 2 539,79 € pre opatrovateľku so zameraním na poskytovanie zdravotnej starostlivosti; plus príplatky (za prácu v nedeľu, vo sviatok, nočnú službu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Fischamend (na východ od Viedne, v susedstve viedenského letiska Schwechat) – nástup ihneď možný

Nový domov pre seniorov „Haus für Senioren Fischamend“ je v prevádzke od apríla 2022 a nachádza sa v centre obce Fischamend. Má kapacitu 75 jednoposteľových izieb. Ubytovacie zariadenie je určené pre seniorov, ktorí potrebujú opatrovateľskú starostlivosť.

Pocit bezpečia a príjemnú atmosféru poskytujeme obyvateľom zariadenia prostredníctvom inovatívneho konceptu piatich komunít. Do celkovej a profesionálnej starostlivosti o seniorov vkladáme srdce a porozumenie.

Chcete patriť do inovatívneho tímu – hľadáme vás:

- Opatrovateľ/ka (m/ž/x) / Opatrovateľ/ja (m/ž/x) so zameraním na poskytovanie zdravotnej starostlivosti
Pracovná doba 20 – 37 hodín/týždeň

Je pre vás dôležité poskytovať individuálne a odborné ošetrovanie a starostlivosť starým ľuďom, ktorí nám boli zverení.

Radi pracujete v tíme a prevezmete zodpovednosť.

Ponúkame vám:

- prácu, kde nesiete vlastnú zodpovednosť a spoluzodpovednosť
osobné, individuálne zapracovanie /zaškolenie
- flexibilné rozdeľovanie služieb
- kolegiálna pracovná atmosféra
- ďalšie vzdelávanie
- atmosféru otvorenosti pre nekonvenčné a nové riešenia, radosť z práce, ochota
- dobrá dostupnosť rýchlodráhou S7 z viedenskej stanice Wien Mitte alebo autom.

Naše požiadavky:

- radi pracujete so staršími ľuďmi, ktorí potrebujú opateru
- získali ste stredné odborné vzdelanie v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti
- dôkaz o evidencii v registri zdravotníckych pracovníkov
- ochota pracovať v nedeľu, dňoch pracovného voľna a na nočných službách
- znalosť práce s počítačom.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Tešíme sa na Vašu žiadosť o zamestnanie, ktorú prosíme poslať mailom – v nemeckom jazyku spolu so životopisom a motivačným listom – na adresu:

Heim- und Pflegedienstleitung, pani Martina Aichelburg-Rumerskirch MBA
[email protected]

Haus für Senioren Fischamend, Hainburger Straße 17-19, 2401 Fischamend

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4453698  Datum zveřejnění: 25.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 350,89 EUR/mesiac