Montéri okien / stavební pomocníci pre montáž okien počas výstavby veľkého objektu v Linzi, Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Linz, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
január/február 2023
2 542 EUR/mesiacMzda podľa výkonu (od 1.850 € do 4.000 € v čistom mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: 4020 Linz, Horné Rakúsko - začiatok práce: január/február 2023 - pracovný pomer: TPP alebo udelenie zákazky samostatnému subdodávateľovi

Spoločnosť FPS Montage GmbH hľadá

montérov okien / stavebných pomocníkov (m/ž)
na montáž okien s nástupom od januára/februára 2023

Náplň práce

Práca v dvoj- alebo trojčlennom tíme v zamestnaneckom pomere (TPP)
Práca v tíme (alebo vlastnom tíme) ako samostatný subdodávateľ (pracovné povolenie/DIČ/A1 dokument Soc. poisťovne)

Naše podmienky na uchádzačov:

- Pracovné skúsenosti z montáže okien a stavebníctva
- Ideálne skúsenosť s údržbárskymi a nastavovacími prácami
- Remeselnícka zručnosť
- Flexibilný človek, ktorý rád pracuje v tíme
- Samostatný a angažovaný štýl práce
- Znalosti nemčiny
- Vodičský preukaz B

Ponúkame vám:

- Pracovné náradie, pracovný odev & dodávkové auto
- Udelíme vám celoročné, spoľahlivé zákazky alebo vás zamestnáme na TPP
- Spoluprácu so stabilným, 25-ročným montážnym podnikom
- Priateľskú pracovnú atmosféru
- Dlhoročné, dobré skúsenosti so samostatným slovenským subdodávateľom
- Jasne vyššia odmena podľa kvalifikácie a pracovných skúseností
- Mzda podľa výkonu (od 1.850 € do 4.000 € v čistom mesačne)

Miesto práce: 4020 Linz, Horné Rakúsko
Začiatok práce: január/február 2023
Pracovný pomer: TPP alebo udelenie zákazky samostatnému subdodávateľovi
Podmienky: prax v montáži okien, znalosti nemčiny, vodičský preukaz B výhodou

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám prosím:

Žiadosť o prácu
Životopis

Kontakt:
pani Landl +43 699 173 89434
[email protected]

Zamestnávateľ:
FPS Montage GmbH
Gewerbeallee 11
A-4221 Steyregg

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4454786  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 542 EUR/mesiac