Vodič motorových vozidiel s vodičským preukazom sk. C - Nemecko (viac pobočiek)

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

16 €/h - znalosť nemeckého jazyka nie je potrebná - ubytovanie k dispozícii - nástup možný ihneď - pracovisko: Baden-Baden - Alpirsbach (pri Freiburgu) - Goslar - Untereisesheim - Bonndorf

Bernhard Maron Dienstleistung & Beratung je nemecký podnik so sídlom v meste Kröpelin priamo pri Baltskom mori.

Už vyše 13 rokov úspešne sprostredkovávame skvelé zamestnania pre našich záujemcov o prácu. Garantujeme vždy atraktívnu mzdu, včasnú výplatu na minútu presne zodpovedajúcu odpracovanému času a obrovský výber pracovných ponúk.

Náš tím tiež zaisťuje krásne ubytovanie pre zamestnancov, aby sa cítili ako doma.

Na okamžitý nástup hľadáme

vodiča motorových vozidiel (m/ž/iné) s vodičským preukazom sk. C

pre pobočky:

- Baden-Baden
- Alpirsbach (pri Freiburgu)
- Goslar
- Untereisesheim
- Bonndorf

Ponúkame:

- atraktívnu mzdu (16,00 EUR/hod.),
- presnú výplatu za každú odpracovanú minútu,
- možnosť odpracovať hodiny navyše,
- práca počas dňa,
- voľné víkendy (v sobotu môžete pracovať nadčas),
- zaisťujeme ubytovanie v blízkosti pracoviska,
- nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
- prácu v priateľskom a medzinárodnom tíme.

Tvoje úlohy:

- dodávka bielizne do nemocníc a hotelov,
- preberanie bielizne z nemocníc a hotelov,
- pracujte počas dňa, 2 - 3 kolá denne.

Požiadavky:

- vodičský preukaz sk. C,
- karta vodiča,
- kód 95.
- Znalosť nemeckého jazyka nie je potrebná

Zaisťujeme ubytovanie v blízkosti pracoviska.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Prihlás sa rovno a pošli nám svoj životopis na: [email protected]

Pre otázky a ďalšie informácie sme vám prípadne k dispozícii aj na telefóne (i WhatsApp). Hovoríme slovensky / anglicky / nemecky / poľsky. WhatsApp +49 160 7132205.

Bernhard Maron
Dienstleistung & Beratung

An den Teichen 13
18236 Kröpelin, OT Diedrichshagen

Tel./WhatsApp: +49 160 7132205
E-mail: [email protected]

www.bernhardmaron.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4455053  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 EUR/hod.