Průmyslový knihař / obsluha strojů a zařízení – tisk a zpracování papíru, Sasko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Paul-Schneider-Straße 12, 08525 Plauen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
12,5 EUR/hod.Hodinová mzda od 12,50 €, v závislosti na kvalifikaci, plus příplatky za směnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonou práce: Plauen, Vogtland (Plavno, Fojtsko) - nástup možný ihned

Předmětem podnikání společnosti SDP Sachsendruck GmbH je výroba polygrafických produktů ve všech fázích výrobního procesu, včetně jejich distribuce. V závodě Plauen je umístěn kompletní grafický provoz (předtisková příprava, tisk, postprodukce). Vyrábí se zde leporela a tenké knihy pro děti i reklamní tiskoviny na tiskových sestavách, které nakupují velkoodběratelé a dále je prodávají svým klientům. Jsme odborníci na kompletní knižní produkci, zejména v oblasti dětské knihy. Kromě knihtisku realizujeme kompletní sortiment ofsetového tisku s mnoha možnostmi dalšího zpracování a zušlechtění. Protože rozšiřujeme naši kapacitu, potřebujeme další podporu.

Hledáme

- průmyslového knihaře / obsluhu strojů a zařízení – tisk a zpracování papíru (m/ž/jiné)

Pracoviště: 08525 Plauen/Vogtland – nástup možný ihned

Naše strojní vybavení zahrnuje následující stroje:
falcovací stroje, automatické sešívačky, rýhovací stroje, lepicí stroje Kolbus Ratiobinder, stroje na knižní obálky, vázací stroje, řezací stroje

Vaše úkoly:

- samostatné seřizování a obsluha řezacích strojů, falcovacích strojů, lepicích strojů, knižních výrobních linek
- kontrola úplnosti a shody dodaných materiálů podle specifikací
- dodržování procesů, termínů a kvality
- péče o stroje a výrobní zařízení a jejich údržba

Váš profil:

- dokončené vzdělání jako průmyslový knihař nebo polygrafický technik
- alternativními profesemi jsou specialisté obsluhy strojů a zařízení nebo průmysloví mechanici
- samostatná, zodpovědná a efektivní práce
- komunikační zdatnost, fyzická odolnost, týmová spolupráce
- ochota pracovat na směny – 2 a 3směnný provoz
- vysoká časová flexibilita
- dobré porozumění technice
- základní znalost německého jazyka (jazyková úroveň A1)

Nabízíme:

- náročné a rozmanité úkoly při práci s rozsáhlým strojovým parkem
- důkladné zapracování do oblasti vaší odpovědnosti s pomocí zkušených kolegů a kolegyň
- motivující a široké možnosti dalšího zvyšování kvalifikace
- samostatnou a odpovědnou práci v kolegiálním týmu
- atraktivní odměňování – podnikové penzijní připojištění
- mobilitu – leasing kol
- zdraví – péči o ochranu zdraví při práci (iniciativa Zdravý podnik – i-gb)

Informace o náboru

Kontakt:

Těšíme se na Vaši přihlášku. Prosím zašlete ji e-mailem na: [email protected]

Další zajímavé pracovní nabídky najdete na: www.sachsendruck.de

SDP Sachsendruck GmbH | Die Pappebuchexperten
Paul-Schneider-Straße 12 | 08525 Plauen

Kontaktní osoba: Gabriele Hedwig
Telefon: 0049 (0) 3741 213238

[email protected]

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Dokončené vzdělání jako průmyslový knihař nebo polygrafický technik, alternativními profesemi jsou specialisté obsluhy strojů a zařízení nebo průmysloví mechanici

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4458774  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.