Dispečer/plánovač dopravy (m/ž/iné) pre logistické služby na Slovensku a v Česku – pracovisko v Nemecku

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Schelmenhofstraße 1a, Kaufbeuren, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 87600 Kaufbeuren, Bavorsko (medzi Mníchovom a Lindau) - nástup možný ihneď - požadujeme presťahovanie do Nemecka

Sme perspektívna, silne expandujúca spoločnosť vedená svojím vlastníkom a sídlime v Kaufbeurene. Kľúčová kompetencia firmy spočíva vo vývoji, projektovaní a realizácii komplexných logistických riešení v oblasti zmluvnej a prepravnej logistiky, systémovo riadenej prepravy kompletných nákladov a kusového tovaru v západnej a východnej Európe.

Zo znalostí a medzinárodných služieb spoločnosti AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH profitujú zákazníci v celej Európe. K našim zákazníkom patria medzinárodné koncerny i stredné a malé podniky z chemického, automobilového, papierenského, oceliarskeho a strojárskeho priemyslu, z oblasti IT, obchodu, služieb a stavebníctva.

Aby sme mohli naplniť naše úlohy a posilniť náš tím, hľadáme na najbližší možný termín nástupu pre sídlo firmy v Kaufbeurene, D-87600 zamestnanca/kyňu na pozíciu

Dispečer/plánovač dopravy (m/ž/iné) pre logistické služby na Slovensku a v Česku

Pracovisko: Kaufbeuren, Bavorsko

Ako priama kontaktná osoba našich zákazníkov viete, ako naplniť ich požiadavky s využitím vysokokvalitnej organizácie a koordinácie. Zameriavame sa na kvalifikovaných odborníkov s dobrou znalosťou v oblasti exportu, importu, dispozície a klientského poradenstva.

Náplň práce:

- spolupráca s medzinárodným tímom v aktívnom, dynamickom prostredí,
- zabezpečenie včasných dodávok pre našich zákazníkov pri optimálnom vyťažení nákladných vozidiel,
- rokovanie o nákupe a predaji,
- plánovanie dodávateľských zákaziek a samostatná kontrola úspešnosti pomocou nášho riadiaceho a informačného systému,
- organizácia a odbavenie kompletných aj čiastkových zásielok v medzinárodnej cestnej preprave,
- samostatné vybavovanie administratívnych úloh.

Váš profil:

- máte dokončené odborné obchodné vzdelanie, ideálne ako obchodník/čka v oblasti dopravy, alebo iné zodpovedajúce vzdelanie/kvalifikáciu so zameraním na export-import, clo, logistiku, marketing, popr. dispozíciu,
- dobrá znalosť nemčiny, materinský jazyk čeština alebo slovenčina,
- ďalšie jazykové znalosti v jednom alebo viacerých jazykoch sú ideálne a vítané,
- vyznáte sa v práci s aktuálnymi verziami aplikácií balíčka MS Office,
- ste odolní voči záťaži, flexibilní a máte zmysel pre tímovú spoluprácu.

Čo vám ponúkame:

- motivujúcu a rozmanitú činnosť v úspešnom a stále rastúcom podniku s medzinárodnou pôsobnosťou a lokálnym zakotvením,
- stabilné, dlhodobé, moderné pracovné miesto a veľmi dobrú firemnú atmosféru,
- fundované a na prax zamerané zapracovanie s osobným mentorom a odborným trénerom,
- otvorenú, konštruktívnu diskusnú kultúru s plochou hierarchiou a krátkymi rozhodovacími procesmi,
- možnosť ďalšej kvalifikácie vo forme interných školení a tréningov,
- pravidelnú pracovnú dobu (pondelok až piatok medzi 8. a 17. hodinou, žiadna práca na zmeny, žiadna práca cez víkendy),
- atraktívne sociálne benefity, pravidelné firemné a tímové eventy
- plat podľa kvalifikácie a výkonu 2800 - 3000 € (brutto) / mesiac.

Upozornenie:
Pri ponúkanej pracovnej pozícii je pracovisko v bavorskom Kaufbeurene. Prácu nemožno vykonávať z domácej kancelárie, ale je nutné presťahovanie do blízkosti sídla našej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / Zamestnávateľ:

Svoje prihlášky s kompletnými podkladmi o uchádzačovi s uvedením najbližšieho možného termínu nástupu a predstavy o plate zasielajte, prosím, na

AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH, z. Hd. Herrn Kirsanov, [email protected]

AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH, Moosmangstraße 15
87600 Kaufbeuren
Nemecko

www.avento-logistics.de

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

odborné obchodné vzdelanie, ideálne ako obchodník/čka v oblasti dopravy, alebo iné zodpovedajúce vzdelanie/kvalifikáciu so zameraním na export-import, clo, logistiku, marketing, popr. dispozíciu

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4481843  Datum zveřejnění: 24.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac