Vodič bagra pre stavebnú spoločnosť pri Kolíne nad Rýnom, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Levenkaulstraße 2, 50259 Pulheim, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 50259 Pulheim – nástup: od januára 2023 – byt k dispozícii – nemecká pracovná zmluva, trvalý pracovný pomer

Staňte sa súčasťou nášho tímu.

Spoločnosť BVG Erdbau GmbH so sídlom v Pulheime pri Kolíne nad Rýnom ponúka desiatky rokov skúseností a odborných znalostí v oblasti stavebného inžinierstva a disponuje rozsiahlymi kapacitami.

Sme odborníci na stavebné inžinierstvo, bagrovanie a zemné práce v regióne Pulheim, krajinskom okrese Rýn-Erft, v Kolíne nad Rýnom a okolí.

Hľadáme

- vodiča bagra pre bager CAT 315 a 329 E.

Od januára 2023 na trvalý pracovný pomer do Pulheimu pri Kolíne nad Rýnom.

Poskytneme byt a firemné vozidlo.

Ponúkame vám veľmi rozmanité aktivity, veľmi dobré možnosti rozvoja a ďalšieho vzdelávania, príjemnú pracovnú atmosféru, vysokomotivovaných kolegov a individuálny pracovný odev.

Ak máte radi prácu vonku, utváranie prírody, remeselnú činnosť v tíme a chcete sa podieľať na rozvoji našej spoločnosti, potom sa staňte našou súčasťou.

Tešíme sa na vás!

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Pošlite nám, prosím, prihlášku s vypovedajúcimi podkladmi o vás – dôležité: pokiaľ možno v nemeckom jazyku – e-mailom v PDF formáte na adresu: [email protected]

BVG Erdbau GmbH
Levenkaulstr. 2
50259 Pulheim

[email protected]
www.bvgerdbau.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4495504  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.