Merací technik / zememeračský inžinier - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Maarweg 6, 50259 Pulheim, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lokalita: 50259 Pulheim pri Kolíne – byt a služobné vozidlo bude k dispozícii – nástup ihneď možný

Staňte sa súčasťou nášho tímu
Sme rodinný podnik a pôsobíme aj mimo nášho kraja. Pracujeme s nadšením a elánom v záhradách a na zelených plochách.

Už vyše 40 rokov plánujeme, sadíme a staráme sa o súkromné záhrady – malé i veľké, moderné i stredozemné, vyznáme sa v práci vo všetkých.

K dispozícii máme dobre vybavený a bohatý strojový park, s ktorým obrábame a udržiavame každý centimeter záhrady bez ohľadu na jej veľkosť.

Okrem toho ponúkame plánovanie záhrady, jej vzhľad a úpravu, úpravu okolia záhrady, starostlivosť a údržbu záhrady a všetky činnosti, ktoré s tým súvisia.

Hľadáme s nástupom ihneď

meracieho technika / zememeračského inžiniera (m/ž/x)
pre cestné a podzemné staviteľstvo, pre záhradnícke a terénne úpravy

do obce Pulheim pri Kolíne

Ponúkame

- Plat: 4.000,00 € / v hrubom / mesačne
- byt a služobné vozidlo bude k dispozícii
- zamestnanie na plný úväzok na TPP
- skutočne pestrá práca
- veľmi dobré možnosti na ďalší vývoj a vzdelávanie
- príjemná pracovná atmosféra
- vysoko motivovaní kolegovia
- a osobné pracovné oblečenie.

Čo očakávame

- znalosť nemeckého jazyka

Ak radi pracujete vonku a baví vás podieľať sa na tvorbe prírody, ak máte radi manuálnu prácu v tíme a chcete priložiť ruku k ďalšiemu rozvoju našej firmy, staňte sa našou súčasťou.

Tešíme sa na vás!

Byt a služobné vozidlo bude k dispozícii.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Prosíme, aby ste nám poslali žiadosť o zamestnanie s výstižným životopisom a ďalšími dokumentmi. Prosíme, aby ste ich poslali v nemčine alebo angličtine vo formáte PDF na adresu: [email protected]

MEHA GÄRTEN GmbH
Maarweg 6
50259 Pulheim

Kontaktná osoba: pan Manfred Müsgen

Tel.: 0049 (0)176 83462936
E-mail: [email protected]

www.mehagaerten.de

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4499678  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac