Záhradník (m/ž) - Rakúsko, na okraji Viedne

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Neu-Oberhausen, 2301, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto): najmenej 2 000 €, preplatok v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Místo výkonu práce: 2301 Neu-Oberhausen (na východnom okraji Viedne) - plný úväzok - nástup možný ihneď

Sme záhradníctvo, ktoré pestuje bylinky na okraji Viedne. Sme rodinný podnik. K našim zákazníkom patria gastronomické zariadenia po celom Rakúsku, ktorým dodávame naše čerstvé posekané bylinky.

S nástupom ihneď hľadáme

Záhradníka/záhradníčku
(na plný úväzok)

Pracovná náplň:

- priebežné sledovanie a starostlivosť o naše bylinky
- prevzatie ovládania polievania
- podpora a plánovanie výrobných procesov od vysadenia až po zber
- riadenie užitočných živočíchov a spoznanie škodcov v záhrade
- realizácia opatrení zameraných na zdravie rastlín v úzkej spolupráci s našimi poradcami pre kultúry
- prevzatie zastupovania vedenia výroby.

Ponúkame vám:

- základná zložka mzdy (brutto): najmenej 2 000 €, preplatok v závislosti od kvalifikácie a skúseností
- pestrý pracovný deň
- pracovné miesto zaručujeme aj do budúcnosti
- celoročné zamestnanie
- rodinná podniková atmosféra
- riadne zaškolenie do našich technických zariadení
- pravidelná pracovná doba: pondelok – piatok od 7:00 do 16:00 hod.

Informácie o výberovom konaní

Ďalšie informácie o našom podniku nájdete na:

www.altschachl-kraeuter.at

Ak máte o túto prácu záujem, prosíme, aby ste napísali žiadosť o zamestnanie v nemeckom jazyku a poslali ju panej Petra Altschachl na adresu:

[email protected]

Altschachl Kräuter - Petra Altschachl, BA, MA
Kräuterweg 2
A-2301 Neu-Oberhausen

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odborné vzdelanie a/alebo prax a skúsenosť v záhradkárskej prevádzke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Váš profil:

- odborné vzdelanie a/alebo prax a skúsenosť v záhradkárskej prevádzke
- dobré znalosti nemčiny
- schopnosť pracovať samostatne
- zanietenosť a spoľahlivosť
- vodičský preukaz triedy B.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4503961  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac