Pracovníci (m/ž) na zber úrody & balenie byliniek - Rakúsko, na okraji Viedne

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Neu-Oberhausen, 2301, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Místo výkonu práce: 2301 Neu-Oberhausen (na východnom okraji Viedne) - plný úväzok - nástup možný ihneď

Pre naše záhradníctvo na okraji Viedne hľadáme s nástupom ihneď:

pracovníkov/pracovníčky na zber úrody & balenie byliniek
(40 h/týždeň, pondelok – piatok)

Pracovná náplň:

- zber byliniek
- balenie byliniek
- sadenie byliniek do zeme / kvetináčov
- pestovateľské práce.

Ponúkame vám:

- pravidelnú pracovnú dobu: pondelok-piatok od 7:00 do 16:00 hod.
- rodinné pracovné prostredie
- pestrú prácu každý deň
- mesačná mzda v hrubom počas 1. roka: 1 700 €.

Upozorňujeme, že ubytovanie nemôžeme zabezpečiť!

Ak máte záujem, prosíme o zaslanie životopisu v nemeckom jazyku. Budeme sa tešiť na Vás v prvý skúšobný deň, ktorý Vám zaplatíme.

Skúšobný deň začne o 8 hod. a trvá do 15 hod. Jeho cieľom je umožniť vám spoznať prácu v našej prevádzke.

Prosíme, aby ste poslali životopis spolu s dátumom pre skúšobný deň panej Petra Altschachl na adresu:

[email protected].

Altschachl Kräuter - Petra Altschachl, BA, MA
Kräuterweg 2
A-2301 Neu-Oberhausen

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Váš profil:

- zanietený/á & spoľahlivý/á
- základné znalosti nemčiny
- platné pracovné povolanie pre Rakúsko.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4503967  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac