Strojný zámočník (m/w) – Južné Tirolsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

St. Michael, 53/4, 39040 Castelrotto, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlo firmy: 39040 St. Peter/Lajen (dovolenkový región Gröden v Dolomitoch) – ubytovanie k dispozícii – nástup ihneď možný

Rozširujeme náš tím a hľadáme
k čo najskoršiemu dátumu nástupu

- strojného zámočníka (m/ž)

na konštruovanie poľnohospodárskych a lesníckych prívesov a strojov.

Naša prevádzka sa nachádza v Južnom Tirolsku, v dovolenkovom regióne Gröden v Dolomitoch.

Špecializujeme sa na individuálne vyhotovené poľnohospodárske prívesy a výstavbu lesníckych žeriavov na poľnohospodárske transportéry.

Ponúkame

- Nástupný plat (podľa kvalifikácie): 2300 € / mesiac (v hrubom).
- Ubytovanie vám môžeme nájsť.
- Pracovná zmluva na dobu určitú (neskôr sa dá zmeniť na trvalý pracovný pomer).

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?

Tak sa nám prihláste, prosím! Tešíme sa na vašu žiadosť o prácu.

Kontakt:

Prosíme, aby ste nám poslali výstižný životopis a doklad o vyučení - dôležité: v nemeckom jazyku podľa možnosti – emailom na adresu: [email protected]

ESTE d. Steiner Elmar
St. Michael 53/4
39040 Kastelruth (BZ)
Južné Tirolsko - Taliansko

E-mail: [email protected]
Internet: www.este.bz

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Očakávame

- Výučný list strojného zámočníka, obrábača kovov alebo strojného mechanika.
- Znalosti nemčiny alebo taliančiny na komunikačnej úrovni za účelom dorozumenia sa s kolegami a nadriadenými.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4507083  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac