Technický poradce pro zelené střechy (m/ž) pro Slovensko a Českou republiku

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
1 400 EUR/měsícZákladní hrubá mzda: 1400,- € / měsíc + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Slovensko a Česka republika / Práce v terénu / Homeoffice

Máte zájem o poradenství při projektování a realizaci zelených střech, které přispívají k udržitelnému rozvoji našich měst ? – Potom jste u nás správně!

Neboť my denně pracujeme na tom, aby naše vesnice a města byla trochu zelená a příjemná pro život a podílíme se na boji proti změnám klimatu. Díky silnému svazu partnerských firem a úzké a přátelské spolupráci mezi námi a našimi obchodními partnery jsme se stali vedoucím poskytovatelem systémových řešení zelených střech na evropském trhu.

Těšíme se na kreativní, inovativní a komunikativní osobnost, která se bude s námi podílet na další úspěšné činnosti.

Vaše úlohy

- Dobrým a srozumitelným způsobem provádíte poradenství architektů a projektantů o technickém řešení zelených střech a nakládání s dešťovými vodami
- Jako poradce podporujete architekty a projektanty při zpracování projektů (Soupis prací, výkazy výměr, technické poradenství)
- Na stavbách kompetentně podporujete realizační firmy
- Díky Vaší činnosti si stávající i nově získaní zakazníci budou vážit Vašich služeb a servisu
- Jako odborník dokážete při různých seminářích a školeních pro architekty, projektanty a zákazníky díky jistému vystupování přesvědčit a nadchnout

Váš profil

- Ukončené technické vzdělání nebo studium zejména v oborech stavebnictví, zahradní architektura, architektura, alternativně ekonomické vzdělání s technickými znalostmi
- Znalost němčiny nebo angličtiny
- Cílevědomost, vlastní iniciativa a velká schopnost komunikace
- Jisté a přátelské vystupování
- Strategické myšlení při získávání projektů a nových zákazníků
- Dobré znalosti MS Office
- Zkušenosti z oboru zelených střech vítané
- Bydliště ve svěřeném regionu

Naše nabídka

Staňte se členem naší rodiny Optigrün, úspěšné a na budoucnost orientované firmy, vedené jeho vlastníkem s jednoduchou hierarchií.

Informace o náboru

Zájem?

Potom se těšíme na Váš životopis s Vaší představou o platu a Vaším nejbližším možném nástupním termínu.

Žádost musí být sepsána v němčině nebo angličtině.

Prosím pošlete Váš životopis přednostně přes Online-Portal nebo emailem na: [email protected]

Vaše dotazy zodpoví:
Nathanael Hammer
+49 7576772158
[email protected]

Zaměstnavatel:
Optigrün international AG
Am Birkenstock 15-19
72505 Krauchenwies

www.optigruen.de

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ukončené technické vzdělání nebo studium zejména v oborech stavebnictví, zahradní architektura, architektura, alternativně ekonomické vzdělání s technickými znalostmi

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4547541  Datum zveřejnění: 29.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc