Можливість для людей з України

Elektronik (m/ž/iné) pre oblasť testovania, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Am Obstgut 24, Taucha, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Od 2 333 EUR/mesiacV závislosti od vašej kvalifikácie máme pre vás pripravený hrubý mesačný mzdu vo výške minimálne 28 000 EUR až maximálne 38 000 EUR ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Taucha (pri Lipsku) – nástup možný ihneď

Spoločnosť LAMTEC je jedným z popredných dodávateľov meracej a regulačnej techniky v oblasti priemyselných spaľovacích zariadení. Naše riadiace systémy a snímače sa používajú v mnohých elektrárňach po celom svete a aktívne prispievajú k ochrane životného prostredia.

Na okamžitý nástup do našej pobočky v meste Taucha (pri Lipsku) hľadáme
ELEKTRONIKA (m/ž/iné) PRE OBLASŤ TESTOVANIA.

Budete posilou pre náš tím v dielni elektroniky a prevezmete dôležitú úlohu pri podpore nášho vývojového oddelenia. Budete spolupracovať v oblasti hardvéru a softvéru s využitím moderných technológií a vývojových nástrojov. V rámci svojej funkcie sa budete podieľať na zaistení správneho fungovania našich budúcich zariadení a systémov.

Vaše úlohy:

- vytváranie prototypov pre vývoj nášho hardvéru,
- vykonávanie testov a validácií softvéru,
- monitoring a správa testovacích zariadení pre naše vývojové oddelenie.

Ponúkame:

- náročné úlohy v oblasti spaľovacej techniky,
- atraktívne pracovné prostredie s plochou hierarchiou v malých tímoch,
- príležitosti na osobný a profesijný rozvoj.

Požiadavky:

- ste technik so štátnym certifikátom (m/ž/iné) alebo máte dokončené vzdelanie ako elektronik pre prístroje a systémy (m/ž/iné) s dobrými výsledkami,
- odborná prax v oblasti vývoja elektroniky je výhodou,
- ctižiadostivosť, cieľavedomosť a tiež iniciatívny prístup a samostatný štýl práce,
- veľmi dobrá znalosť nemčiny a dostatočná znalosť angličtiny.

Uchádzačov (m/ž/iné) prosíme, aby zaslali svoje prihlášky s kompletnými podkladmi e-mailom na adresu: [email protected]

Kontakt (Zamestnávateľ): LAMTEC Leipzig GmbH & Co. KG
Kontaktná osoba: Lars Bensch
Am Obstgut 24
D-04425 Taucha

E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4588168  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 333 EUR/mesiac