Pracovník / pracovnice ve vinici - Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Neuweidlingerstraße 18, 3495 Neuweidling, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 658,16 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda: podľa kolektívnej zmluvy: € 1.658,16 / mesiac – odmeny nad rámec kolektívnej zmluvy na základe vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Región Kremstal, Dolné Rakúsko – plný úväzok – nástup možný ihneď

Základný kameň dnešného vinárstva bol položený v 50. rokoch a od r. 2014 ho vedie predstaviteľ už tretej generácie, pán Gottfried Mittelbach jr. Naše vinice ležia okolo Rohrendorfu, v okolí hory Göttweiger, v najlepších vinárskych oblastiach v regióne Kremža. V našich viniciach nepoužívame žiadne herbicídy, hnojíme a ozeleňujeme pomocou vlastnej biomasy.

Do nášho súčasného tímu pracovníkov vo vinici hľadáme dlhodobé posily.

Pracovník / pracovnice ve vinici

Vaše úlohy:

- manuálna práca vo vinici,
- príležitostná práca vo vínnej pivnici,
- príležitostná práca s traktorom.

Naše požiadavky:

- vodičský preukaz sk. B a F (sk. F – rakúska národná skupina pre riadenie traktorov),
- znalosť nemčiny a/alebo angličtiny,
- prax vo vinici.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / Zamestnávateľ:

Weingut Gottfried Mittelbach
Neuweidlingerstraße 18
3495 Rohrendorf

[email protected]

www.weingut-mittelbach.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, T

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4710942  Datum zveřejnění: 23.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 658,16 EUR/mesiac