Vodič nákladného vozidla (m/ž/iné) – Bavorsko, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac- pozice vodič nákladného vozidla (m/ž/iné) pre lokálnu dopravu v oblasti automotive: 13,5 € / hodina - pozice vodič nákladného vozidla (m/ž/iné) pre chladiarenskú dopravu: 2.800,0 € / mesiac plus príplatky za noc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlo firmy: Dingolfing, Dolné Bavorsko – nástup možný ihneď

Spoločnosť Schmidt-Aigner GmbH pôsobí okrem iného v automobilovom priemysle. Náš vozový park je neustále obnovovaný a udržiavaný na najvyššej úrovni techniky.

Náš firemný areál sa nachádza v obci Loiching, miestnej časti Heising.

Hľadáme

- vodiča nákladného vozidla (m/ž/iné) pre lokálnu dopravu v oblasti automotive
Lokalita: Dingolfing

- vodiča nákladného vozidla (m/ž/iné) pre chladiarenskú dopravu
z lokality Dingolfing

Vodičský preukaz CE s kódom *95

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / Zamestnaváteľ:

Tešíme sa na vašu prihlášku e-mailom na: [email protected] alebo telefonicky na čísle 0049 (0)8744/535.

Schmidt-Aigner GmbH
Heising 1
84180 Loiching

E-mail: [email protected]
Telefon: 0049 (0)8744/535

www.schmidt-aigner.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4739965  Datum zveřejnění: 12.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac