Maliar / natierač (m/ž) - Viedeň, Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Untertrumstraße 24, 7400 Oberwart, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 478 EUR/mesiacOdmena podľa kolektívnej zmluvy (2.478,- € brutto / mesiac - kvalifikovaný pracovník s výučným listom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Viedeň, Dolné Rakúsko alebo Burgenland – plný pracovný úväzok – nástup možný ihneď

Ste maliar a natierač?
Chceli by ste pracovať v Rakúsku?
Tak ste u nás na správnej adrese!

Skúsený tím maliarskeho majstra Maxa Radakovicsa prináša bezchybné farby do života jeho zákazníkov.

A tak do detailov vychádza v ústrety individuálnym želaniam na farby a výsledný efekt ich zmiešania. Technické znalosti, dodržanie termínu a maximálna čistota pri realizácii zákazky sú samozrejmosťou.

Hľadáme posilu do nášho tímu:

Maliara a natierača (m/ž)

Prineste so sebou:

- výučný list
- maľovanie a natieranie
- prácu so stierkovacím strojom
- nemáte strach z výšok
- viete, ako sa stavia lešenie
- aktuálnu prax
- vodičský preukaz b
- viete po nemecky

Ponúkame vám:

- prácu na plný pracovný úväzok 39 hodín týždenne
- odmenu podľa kolektívnej zmluvy (2.478,- € brutto / mesiac - kvalifikovaný pracovník s výučným listom)
- miesto práce: Viedeň, Dolné Rakúsko alebo Burgenland

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / Zamestnávateľ:

Podajte si žiadosť o prácu emailom na: [email protected]

Malerei Radakovics
Untertrumstraße 24
7400 Oberwart

E-mail: [email protected]
Tel.: 0043 (0)3352/38623

www.maler-radakovics.at

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4752973  Datum zveřejnění: 1.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 478 EUR/mesiac