Nástrojař / seřizovač - Sasko, Německo (v pohraničí)

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Müglitztalstraße 6, 01773 Altenberg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15 - 20 EUR/hod.15 - 20 € / hodina, v závislosti na kvalifikaci

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lokalita: 01773 Altenberg (v Krušnohoří, v blízkosti české hranice – hraniční přechod Cínovec/Zinnwald) - nástup možný ihned

Hledáme k okamžitému nástupu

nástrojaře / seřizovače (m/ž/jiné)

Naše rodinná firma se specializuje na lisovací a tvářecí techniku, zejména na vysoce kvalitní lisované/ohýbané díly (0,3–3 mm).

Jsme přesvědčeni, že i Ty u nás můžeš najít své vysněné profesní uplatnění.

Tvůj profil:

- máš ukončené odborné vzdělání v oboru nástrojař, mechatronik (m/ž/jiné) nebo v podobném oboru
- baví Tě seřizování a výroba na moderních excentrických a hydraulických lisech
- máš chuť pracovat s vysoce kvalitními a hodnotnými výrobky
- a jsi flexibilní a umíš pracovat v týmu
- ovládáš německý jazyk na komunikativní úrovni kvůli domluvě s kolegy a nadřízenými

Nabízíme:

- zaměstnání na dobu neurčitou, 40 hodin týdně
- ŽÁDNÉ NOČNÍ SMĚNY! ŽÁDNÉ VÍKENDY!
- mzda odpovídající výkonu
- penzijní připojištění, měsíční věcné benefity, pronájem jízdního kola se službou Jobbike, zdravotní bonus a příspěvek za práci na směny, nápoje zdarma
- zaměstnání v rodinné firmě
- moderní pracoviště vybavené poloautomatickou a digitální technikou
- a další benefity

Informace o náboru

Kontakt / Přihlaste se hned:

E-mail: [email protected]

Zaměstnavatel:
Karl Naumann GmbH
Müglitztalstraße 6
01773 Altenberg, Německo

www.karl-naumann.de

Předběžné informace Ti poskytne paní Herold na tel. č. 0049 (0)35054 2912-13.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

ukončené odborné vzdělání v oboru nástrojař, mechatronik (m/ž/jiné) nebo v podobném oboru

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4774363  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 EUR/hod.