Prodejní asistent/ka - Kladno

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: prodejna CAMP DAVID & SOCCX v Kladně - nástup možný ihned - na plný úvazek

ODLIŠNOST JE PRO NÁS PŘIROZENOST.

Jsme společnost CLINTON se svými módními značkami CAMP DAVID, SOCCX, HARLEM SOUL a SENSES.THE LABEL.

Hledáme zaměstnance, kteří jsou stejně individuální jako naše značky. Máš zájem obohatit náš tým svou přátelskou a týmovou povahou? Pak se na tebe těšíme!

V současné době hledáme pro náš obchod v Kladně

- prodejní asistentku/ta

na plný/ částečný úvazek.

Jsi týmovým hráčem:

- při osobním poradenství našim zákazníkům
- při zpracování příchozího zboží
- při obsluze pokladny
- při řešení reklamací, vrácení zboží a požadavků zákazníků

Hledáme lidi:

- kteří se nadchnou prodejem módy
- kteří mají radost z práce s našimi zákazníky
- kteří rádi pracují v týmu
- kteří se nebojí ani balení balíčků

Nabízíme:

- optimální zaškolení v přátelském týmu
- počáteční mzdu 30 000 Kč/ měsíc u plného úvazku
- atraktivní zaměstnanecké slevy a firemní výhody

Informace o náboru

Tvá cesta k nám:

Mohli bychom být pro tebe to pravé? Pak nám zašli svůj životopis na e-mail [email protected] s uvedením svého nejbližšího možného nástupu.

Zaměstnavatel:
CL Czechia Trade s.r.o.
Blatecká 3344, Dům 5
276 01 Mělník

[email protected]
www.clinton.de

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4783263  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc