Vyučený kuchár / kuchárka v Alpách – práca v Rakúsku

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
6183 Kühtai, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
3 050 EUR/mesiacOdmena zodpovedajúca výkonu: od 2 200 eur čistého (3 050 eur brutto). Ubytovanie v neďalekom hoteli zadarmo, stravovanie zadarmo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: 6183 Kühtai neďaleko Innsbrucku - ubytovanie v neďalekom hoteli zadarmo, stravovanie zadarmo - nástup možný ihneď

Pracujete radi samostatne a na vlastnú zodpovednosť a ste otvorení rôznorodej práci? Potom ste u nás na správnom mieste!

Do našej jedálne hľadáme vyučeného kuchára/vyučenú kuchárku, ktorý/ktorá bude mať na starosti stravovanie našich zamestnancov v čase raňajok a obedov. To zahŕňa zaistenie denne sa obmieňajúceho poludňajšieho menu s polievkou dňa, 2 hlavných jedál na výber a šalátového taniera.

Vyučený kuchár / vyučená kuchárka

Vaše úlohy

  • príprava jedál a obsluha pokladne pri raňajkách (miešané vajíčka, volské oká, rôzne toasty atď.);
  • príprava rôznych polievok, omáčok, mäsových, rybích a vegetariánskych pokrmov, príloh (rôzne prílohy a zelenina) a šalátov na poludňajšie stravovanie zamestnancov (až 200 zamestnancov);
  • upratovanie v kuchyni.

Váš profil

  • odborné vzdelanie ako kuchár/kuchárka (m/ž/iné);
  • priateľské vystupovanie a pozitívna charizma;
  • samostatný a zodpovedný spôsob práce;
  • znalosť nemeckého jazyka nutná;
  • základné znalosti: nákup surovín, plánovanie jedálneho lístka.

Ponúkame

  • celoročné zamestnanie s pracovným časom organizovaným po dekádach (možnosť odchodu domov každé 3 týždne), bez večerných služieb, bez nadčasov;
  • podniková dovolenka prebieha každoročne 14 dní na Vianoce/Silvestra a niekoľko dní na Veľkú noc. Zostávajúce dovolenky sú stanovené podľa potrieb a prianí našich zamestnancov;
  • pracovné pozície s osobnou zodpovednosťou a širokou možnosťou vlastnej organizácie práce;
  • odmena zodpovedajúca výkonu, od 2 200 eur čistého (3 050 eur brutto);
  • sympatický a kolegiálny tím;

  • ubytovanie v neďalekom hoteli zadarmo, stravovanie zadarmo.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

V prípade vášho záujmu sa tešíme na vašu prihlášku e-mailom na: [email protected]

Zamestnávateľ:
LEG Kantinenbetrieb Kühtai OG

Weide 20
6141 Schönberg
Österreich

E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4790196  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 050 EUR/mesiac