Skúšobný technik na röntgenové zariadenie (m/ž) – Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
2630 Ternitz, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 207,73 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Schoeller-Bleckmann Edelstahlrohr GmbH (SBER) je súčasťou celosvetovo pôsobiaceho španielskeho koncernu TUBACEX a je jedným z popredných európskych výrobcov rúrok z nehrdzavejúcej ocele. Svoje vysokokvalitné špeciálne výrobky dodáva SBER do mnohých priemyselných odvetví, kde sa uplatnia bezšvové, vysokokvalitné presné rúrky.

V súlade so záujmami koncernu za predpokladu ekonomického úspechu, a tým aj dlhodobej istoty zamestnania, podporujeme talenty a dávame motivovaným zamestnancom (vo výrobe aj v kanceláriách) príležitosť k profesnému rastu a k ďalšiemu rozvoju v rámci firemnej stratégie.

Na posilnenie výrobnej linky antikorových rúrokhľadáme práve TEBA ako kvalifikovaného, motivovaného a ambiciózneho zamestnanca či zamestnankyňu na pozíciu

skúšobného technika na röntgenové zariadenie
RT-D/RT úroveň 2 podľa EN ISO 9712

s ochotou podávať výkon a prevziať zodpovednosť, aby ste v spoločnosti SBER, resp. koncerne TUBACEX mohli rozvíjať svoju vlastnú kariéru.

Medzi hlavné povinnosti patrí:

  • obsluha röntgenového zariadenia a starostlivosť oň,
  • zadávanie správnych údajov pre nastavenie,
  • vytváranie snímok zvarových spojov podľa špecifikácií a požiadaviek,
  • vyhodnocovanie röntgenových snímok, ktoré sami vytvoríte,
  • podpora/zaučovanie röntgenových operátorov 1. úrovne na vytváranie/vyhodnocovanie snímok,
  • kontrola systému/kvalifikácia systému,
  • podpora pri servise a údržbe systémov.

Vieme, že so správnou motiváciou a prístupom sa môžete naučiť takmer čokoľvek!

Výhodou však môžu byť nasledujúce predchádzajúce znalosti/kvalifikácie/skúsenosti:

  • technické znalosti,
  • platný certifikát podľa EN ISO 9712 pre RT, RT-D, RT-S, PT, VT – úroveň 1 alebo 2,
  • silný zmysel pre zodpovednosť a silné rozhodovacie schopnosti,
  • dobrá znalosť nemčiny alebo angličtiny,
  • ochota pracovať na viacero zmien a v rôznych modeloch výmennej prevádzky,
  • presnosť, spoľahlivosť a schopnosť pracovať v tíme.

Ponúkame:

  • individuálne dohodnuté odmeňovanie zodpovedajúce situácii na trhu (min. minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy, skupina zamestnania E, 3 207,73 eur hrubého, s individuálne dohodnutým príplatkom),
  • firemné parkovisko zadarmo,
  • pracovnolekársku starostlivosť (vrátane rôznych očkovacích programov),
  • príspevok do dôchodkového fondu,
  • finančný príspevok na obedy,
  • psychologické poradenstvo a koučing,
  • individuálnu podporu pri trvalom alebo dočasnom presťahovaní.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Tešíme sa na prihlášky so životopisom a motivačným listom na adrese: [email protected]

Tešíme sa tiež na prvé online alebo osobné stretnutie.

Zamestnávateľ:

Schoeller-Bleckmann Edelstahlrohr GmbH
Rohrstrasse 1
2630 Ternitz, Österreich

E-mail: [email protected]

Ďalšie informácie: www.sber.co.at | www.tubacex.com

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4792411  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 207,73 EUR/mesiac