Pracovník na rozvoz novin (m/ž/jiné) – jihozápadní Sasko, Německo

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Sasko, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
12,41 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště: jihozápadní Sasko - brigáda, práce na částečný či plný úvazek - znalost němčiny není třeba

Hledáme

pracovníky na rozvoz novin (m/ž/jiné)

Hledáme pracovníky (m/ž/jiné) na rozvoz novin v regionech jihozápadní Sasko.

Jsme servisní společnost, jejímž hlavním úkolem je dodávka novin.

Požadavky na Vás:

  • jste spolehliví a uvědomělí
  • máte platný řidičský průkaz a vlastní osobní automobil
  • pracujete rádi na čerstvém vzduchu

U nás máte následující výhody:

  • možnost různých forem zaměstnání a pracovního nasazení
  • flexibilní pracovní doba v rámci rozvozových dnů
  • stabilní a pravidelný přivýdělek s včasnou výplatou
  • odpovídající vybavení pro transport novin (vozíky, tašky atd.)

Informace o náboru

Vzbudili jsme Váš zájem?

V tom případě se těšíme na vaši přihlášku uchazeče.

Online: https://vdl-express.de/cs/nabidky-prace/pridejte-se-k-nam

nebo telefonicky (pouze v němčině): +49 (0)3 71 72 00 76 33

Zaměstnavatel:
VDL Sachsen Holding GmbH & Co. KG
Winklhoferstr. 20
09116 Chemnitz

www.vdl-express.de

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktní osoba: Niels Köhler
E-mail: poslat životopis
ID: 4803871  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,41 EUR/hod.