Elektrikár/ka - Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Köstendorfer Landesstraße 7, 5163 Mattsee, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
2 533 EUR/mesiacZo zákona sme povinní uviesť minimálnu mzdu stanovenú v kolektívnej zmluve. Tá činí 2 533 eur hrubého mesačne pre pozíciu elektrikára na základe zamestnania na plný úväzok. Sme však pripravení navýšiť mzdu na základe vašej kvalifikácie, skúseností a angažovanosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš SUNBEAM tím hľadá posily

Utvárajte spoločne s nami budúcnosť jachtárskej brandže. Staňte sa súčasťou tímu SUNBEAM a nastavujte s nami nové štandardy. Či už ide o učňovskú prípravu, stáž alebo nástup do zamestnania: našim zamestnancom ponúkame príležitosť samostatne prispievať k spoločnému dielu a niesť zodpovednosť. Možnosti uplatnenia a kariérneho rozvoja sú pestré. Staňte sa súčasťou tohto skvele zohraného tímu! Tešíme sa na vašu prihlášku uchádzača.

Hľadáme

elektrikára / elektrikárku (m/ž/iné)

Plný úväzok, 40 hodín týždenne

Vaše úlohy

Inštalácia/vstavba a uvádzanie do prevádzky alebo programovanie:

  • diesel/elektromotorov
  • navigačných prístrojov
  • predných/zadných pomocných motorov
  • autopilotov a kormidlových zariadení
  • zapájanie vstavaných spotrebičov

Váš profil

  • prax v odbore výhodou
  • vodičský preukaz sk. B
  • znalosť nemčiny alebo angličtiny min. na úrovni A2
  • preukaz na vysokozdvižný vozík a žeriav by bol žiaduci

Naša ponuka

  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • samostatná práca
  • možnosti ďalšieho vzdelávania
  • rolujúci 4-denný pracovný týždeň

Sme rodinný podnik, ktorý kladie veľký dôraz na tímovú spoluprácu. Rozsah našich činností je široký a možnosti prevziať zodpovednosť sú veľké. Vytvoríme pre vás pracovné miesto tak, aby boli podporované vaše silné stránky.

Prihlásiť sa hneď!

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / Zamestnávateľ:
Sunbeam Watersports GmbH

Beatrice Schöchl-Daumiller, M.A.
[email protected]
+43 (0)6217/55810

Köstendorfer Landesstraße 7
5163 Mattsee

www.sunbeam-yachts.com

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Ukončené technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Váš profil

- prax v odbore výhodou
- vodičský preukaz sk. B
- znalosť nemčiny minimálne na úrovni A2
- ocenili by sme preukaz na vysokozdvižný vozík alebo žeriavnický preukaz

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 4809929  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 533 EUR/mesiac