Programátor pro Forbes

MediaRey,SE

Místo práce
Revoluční 7, Staré Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme talenty, které budou:

● vytvářet zajímavé a netradiční webové projekty na Forbes.cz
● kódovat a programovat frontend webů Forbesu a zároveň budou mít
základní porozumění fungování backendu
● pomáhat rozvíjet stávající digitální projekty Forbesu
● formulovat zadání práce pro externí kolegy
● participovat na produktové mapě roku 2021
● mít nadšení a budou vědět, co se děje ve světě technologií, ve
světě médií... a obecně ve světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

● Svobodu, samostatnost a dost zajímavé práce
● Práci, jejíž výsledky okamžitě uvidí stovky tisíc čtenářů
● Forbes, práci v nejlepším magazínu v Česku
● Není nutné být každý den v týdnu v kanceláři

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musíte umět:

● HTML + CSS + JavaScript
● Framework Nette
● Základy fungování šablon ve WordPressu
● Mít zkušenosti s redakčným systémem
● Google Analytics
● Porozumění Gitu
● Dobré vyjadřovací schopnosti
● Mít přehled o frontendových technologiích
● Mít přehled o tom, co se děje ve světě technologií
● Mít přehled v grafice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

A co vám nabízíme?
Přece Forbes! Skvělou redakci, skvělé lidi, kteří ho tvoří a o kterých každý měsíc píšeme. Svobodu a samostatnost a další Forbes benefity jako jsou naše skvelé eventy. Budeme se těšit na vaše CV.
ID: 4019506  Datum zveřejnění: 12.1.2021