Konzultant online marketingu pre business zákazníkov call centrum Žilina

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Žilina, Slovensko
Termín nástupu
asap
Od 839 EUR/mesiac- Od 1284 EUR /mesiac základná mzda 839 € + priemerný bonus vo výške 445€ v závislosti od plnenia plánu. - Na prvých 6 mesiacov garantovaný motivačný výkonnostný bonus 200€ po splnení základných hodnotiacich parametrov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Internet sa stal súčasťou našich životov, tak ako je aj súčasťou podnikateľského sveta. Pomôžte spolu s nami zlepšiť podnikateľom ich prezentáciu na internete!
Staňte sa mediálnym konzultantom poraďte a vyskladajte online prezentáciu podnikateľom na mieru, z produktov ktoré sú nám všetkým známe a používate ich aj Vy. Predávajte s nami WEBy, SEO alebo online prezentácie ktoré sú potrebné pre podnikateľov ale hlavne zaujímavé pre ich klientov.
- o komunikácii cez telefón.
- o aktívnom telefonickom oslovení firiem a podnikateľov v Českej republike a Slovenskej Republike s cieľom predať im marketingové produkty
- o konzultácii ohľadom marketingu priamo majiteľmi firiem
- o získavaní si vlastných klientov.
- o bežnej administratíve ktorá je súčasť obchodu
- o sústavnom zdokonaľovaní sa v internetovom svete a v komunikácii

• Fixná pracovná doba v stanovených hodinách od 07:30 do 16:00 od pondelka do piatku.
• Voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja, môžete si plánovať svoje chvíle s rodinou.
• Atraktívny provízny systém kedy nie je strop v provízii, možnosť získať províziu vyššiu ako 1000€ nie je žiadnou výnimkou pre konzultanta ktorý u nás pracuje viac ako rok.
• Možnosť kariérne rásť smerom k manažérskym pozíciám
• Budovanie pozície a značky na českom trhu

• Motivujúce súťaže o finančné odmeny ktoré výrazne vedia ovplyvniť váš plat.
• Happy BirthDAY - 1 deň extra platené narodeninové voľno len pre teba.
• Staň sa ambasádorom tvojho oblúbeného produktu.
• Možnosť získať postavenie SENIOR Konzultant
• Adaptačné školenia už od prvého dňa po dobu 2 mesiacov.
• Školenia prebiehajú priamo na call centre.
• Prehlbovanie vedomostí o internetovom svete, sústavné získavanie informácií o novinkach v Google, sociálnych sietiach.
• Skoršie odchody z práce v prípade plnenia individuálnych a tímových cieľov.
• Mentoringový program priamo na pracovisku s Teamleadrom nie len na začiatku.
• Teambuildingové aktivity (vianočný večierok, letný guláš, mikulášsky večierok pre deti...).
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 29 ročnou tradíciou.
• K dispozícii je aj profesionálny koučing s certifikovaným koučom.
• Získanie zručností a znalostí v množstve internetových nástrojov, ktoré pomôžu aj vám rýchlejšie odhaliť napríklad podvodné stránky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zvládanie komunikácie v českom jazyku je výhodou nie je to však podmienkou pre získanie pozície
• Klientsky orientovaného človeka, ktorý má príjemnú komunikáciu a vystupovanie.
• Dynamického kolegu, ktorý má pozitívny prístup k práci a k životu a chce na sebe pracovať a rozvíjať svoje zručnosti.
• Človeka ktorý rád pracuje v dobrom kolektíve a chce sa stať jeho súčasťou na našom call centre.

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet, najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4576415  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 839 EUR/mesiac